Hotel Breza 4 dny 3 noci Akce dítě do 11,99 zdarma

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Podčetrtek, Terme Olimia
Název ubytování Hotel Breza
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 6 270 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pobyt zahrnuje:
ubytování s polopenzí formou bufetu 1 láhev minerální vody na pokoji při příjezdu koupání v bazénech Wellness centra Termalija & termálním parku Aqualuna & vodním světě Terme Tuhelj noční koupání ve Wellness centru Termalija - pátek a sobota koupání v termálním parku Aqualuna (od května do září) aquaaerobik dle programu volný vstup do fitness centra denní program s kulturními, sportovními aktivitami ZDARMA internet na pokoji Wellness balíček (župan a ručník)

Popis ubytování

UbytováníHotel Breza**** se nachází vedle hotelu Sotelia, se kterým je propojen podzemním krytým chodníkem společně s Wellness centrem Termalija i jeho bazény, wellnessem Orhidelia. V hotelu je Centrum zdraví, ve kterém je vám k dispozici bohatá nabídka tradičních i moderních programů pro zlepšení vašeho zdraví. Hosté mají k dispozici župan a ručníky po celou dobu pobytu.
Součástí hotelu je i restaurace pro 240 osob, aperitiv bar, kadeřnictví, společenská místnost, TV  místnost, stánek s novinami a suvenýry, fitneess, bazén s termální vodou.
Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, mají koupelnu s WC, SAT TV, telefonem, minibarem. Některé pokoje jsou s balkonem. Na vyžádání je možné zajistit ubytování v antialergenních pokojích (celkem 42 pokojů, mají parkety, ionizátory vzduchu a solné lampy) nebo ubytování v apartmánech, které mají navíc obývací místnost.
Dále je k dispozici 18 apartmánů, které mají dvoulůžkovou ložnici a denní místnost. Apartmány jsou s ba

Popis lokality ubytování

V letoviskuTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.