Hotel Breza - 4 dny v termálech

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Podčetrtek, Terme Olimia
Název ubytování Hotel Breza
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 5 460 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Balíček služeb obsahuje:
ubytování s polopenzí (snídaně, večeře formou bufetu) láhev s termální vodou na pokoji (Olimia) volný vstup do bazénů ve Wellness centru Termalija (Olimia) a v Thermal park Aqualuna v Terme Tuhelj wellness balíček (župan, ručník - Olimia, župan - Tuhelj) vodní aerobic "dobré ráno" gymnastika vstup do fitness studia sportovní aktivity dle denního programu hotelu animační program v Mini-clubu pro děti noční koupání ve Wellness centru Termalija (v pátek a sobotu) zdarma internet.

Popis ubytování

UbytováníHotel Breza**** se nachází vedle hotelu Sotelia, se kterým je propojen podzemním krytým chodníkem společně s Wellness centrem Termalija i jeho bazény, wellnessem Orhidelia. V hotelu je Centrum zdraví, ve kterém je vám k dispozici bohatá nabídka tradičních i moderních programů pro zlepšení vašeho zdraví. Hosté mají k dispozici župan a ručníky po celou dobu pobytu.
Součástí hotelu je i restaurace pro 240 osob, aperitiv bar, kadeřnictví, společenská místnost, TV  místnost, stánek s novinami a suvenýry, fitneess, bazén s termální vodou.
Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, mají koupelnu s WC, SAT TV, telefonem, minibarem. Některé pokoje jsou s balkonem. Na vyžádání je možné zajistit ubytování v antialergenních pokojích (celkem 42 pokojů, mají parkety, ionizátory vzduchu a solné lampy) nebo ubytování v apartmánech, které mají navíc obývací místnost.
Dále je k dispozici 18 apartmánů, které mají dvoulůžkovou ložnici a denní místnost. Apartmány jsou s ba

Popis lokality ubytování

V letoviskuTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.