Hotel Cerkno - Rodinné lyžování - 3 Noci+Skipas

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Cerkno
Název ubytování Hotel Cerkno
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 5 040 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Balíček Rodinné lyžování obsahuje:
ubytování a polopenzi za osobu skipas skibus do střediska Cerkno resort (odjezd v 8.30 a v 9.30 a návrat v 15.30 a v 16.30, vzdálenost cca 10 km) vyhřívaná lyžárna v hotelu neomezené koupání v termálním bazénu (25 x 13,5 m, teplota 30°C) vstup do fittness, vodní aerobic WiFi free animační programy v hotelu (dle nabídky)
 

Popis ubytování

UbytováníHotel Cerkno se nachází v srdci cerkljanského pohoří, v severozápadním Slovinsku. Je vzdálen 10 km od stejnojmenného ski centra Cerkno. Hotel má restauraci, bar, vnitřní bazén (25 x 13 m) s termální vodou (30°C), různé typy saun (finská, turecká, infra), masáže, kosmetiku, parkoviště, menší sportovní halu. Dále je k dispozici několik hřišť na tenis, basketbal, házenou atd…
 
Stravování je formou polopenze - snídaně, večeře.
 
Ubytování:
Standardní pokoje - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky až pro 2 děti, koupelna se sprchou, WC, SAT TV, mini bar, připojení k internetu, balkon a vstup na kartu
Renovované pokoje - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky až pro 2 děti, nový nábytek, koupelna se sprchou, WC, SAT TV, mini bar, klimatizace, připojení k internetu a vstup na kartu.
Okolí hotelu je ideální pro milovníky turistiky, cyklistiky, rybolovu (v blízkosti jsou řeky Sora, Soča a Idrijca) nebo i lovu zvěře. Hotel je celoročně otevřen.
 
Zimní

Popis lokality ubytování

V letoviskuTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.