Hotel Golf - 3 noci + 3 dny skipas Slovinské Alpy

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Bled
Název ubytování Hotel Golf Superior
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 7 530 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ski balíček Bled obsahuje:
ubytování s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji na osobu
Skipas Slovinské Alpy: platí pro 3 resorty - Krvavec, Vogel a Kranjska Gora (vše do 40 km od Bledu) a Resort Cerkno (cca 60 km od Bledu). Free skibus bude zajištěn do resortu Vogel a Krvavec
neomezené koupání v bazénovém komplexu Živa wellness centrum v hotelu Golf (50 m od hotelu Savica a 200 m od hotelu Park)
noční koupání do 23 hodin v pátek a v sobotu v Živa wellness
slevu na Saunový svět v Živa wellness centru animační programy pro děti Ski resort KRVAVEC se rozkládá v nadmořské výšce 1450 - 1971 m.n.m., 30 km lyžařských tratí, 1x kabinová lanovka, 1x šestisedačka, 1x čtyřsedačka, 4x dvousedačka, 1x jednosedačka, 3x POMA. Ve středisku je půjčovna a servis lyží, lyžařská škola pro děti.
Modré sjezdovky - 7 km, červené sjezdovky - 15 km, černé sjezdovky - 7 km, neupravené lyžování - 1 km. Denně 8.00 - 17.00
Ski resort Vogel se rozkládá v nadmořské výšce 560 m - 1800 m v Triglavském národním parku, nedaleko jezera Bohinj, má celkem 22 km lyžařských tratí (9,5 km modrá, 12,5 km červená), 8 vleků (čtyřsedačka, dvojsedačka, jednosedačky, vleky)
Ski resort Kranjska Gora je nejstarší lyžařské středisko ve Slovinsku. Nachází se v nadmořské výšce 800 - 1 215 m nad moře. Má celkem 18 sjezdovek, 5 lanovek a 13 vleků.
Ski resort Cerkno: Lyžařské středisko se nachází v nadmořské výšce od 900 do 1300 m (1291 m, hora Črni Vrh), má plochu 70 ha. Sjezdovky jsou vhodné pro lyžaře všech kategorií. k dispozici je ski servis, lyžařská škola, restaurace a další služby. Vybavení: 2x vlek, 2x dvousedačka, 2x čtyřsedačka, 2x šestisedačka, kapacita 14 000 os./hod. Odkaz na ski areál včetně webových kamer je zde: http://www.ski-cerkno.com/sl/index.html
 
Cestovní kancelář Mediteran travel s.r.o. nenese zodpovědnost za počasí ani sněhové podmínky v zimních lyžařských střediscích. Lyžaři jsou povinni se řídit podmínkami a obecnými pravidly příslušného lyžařského areálu. Především se to týká bezpečnosti lyžování, chování se na lanovkách apod.

Popis ubytování

UbytováníHotel Golf**** se nachází v centru města Bled, obklopen zelení. Má překrásný výhled na okolní přírodu, jezero, Julské Alpy.
Hotel je po kompletní rekonstrukci, svým klientům nabízí moderní wellness centrum, konferenční sál. Dále je k dispozici kavárna, bar, restaurace.
Hotel Golf má jedno z nejlepších a největších wellness center a bazénů ve Slovinsku. Wellness centrum Živa navazuje na bohatou tradici Arnolda Riklija, který objevil léčivou sílu své léčebné metody a díky novým moderním přístupům a technikám naše wellness centrum nabízí klientům využití všech těchto způsobů léčby při zachování tělesného a duševního zdraví i krásy. Termální bazén má plochu 380 m2, dále zde je saunové centrum s venkovním bazénem a vířivkou na terase, kosmetické centrum. Pro vyznavače tenisu je k dispozici od jara do podzimu kurt za hotelem Savica.
Pro vyznavače thajských masáží nabízí wellness Živa tradiční thajské masáže s mnoha programy relaxace (aromatické oleje, teplé zábaly apod.). Tyto masáže osobVybavení24-hod.servis, fitness, internet, klimatizace, krytý bazén, masáže, parkoviště, recepce, restaurace, sauna, tenisové kurty, TV místnost

Popis lokality ubytování

U jezeraTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.