Hotel Krim - ski balíček 3 noci + 3 dny skipas

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Bled
Název ubytování Hotel Krim
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 5 580 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ski balíček obsahuje:
pobyt na 3 noci s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji za osobu 3denní skipas ve středisku Vogel (30 km), Krvavec (39 km) nebo Kranjska Gora - 39 km (bez možnosti skibusu) Skibus zdarma do zimního střediska Krvavec nebo Vogel (odjezd vždy od hotelu Krim) a zdarma odvoz od hotelu Ribno k hotelu Krim (ke skibusu) a zpět Bezplatný vstup do vířivky a sauny v hotelu Slevu 20 % na vstup do plaveckého bazénu v komplexu Živa wellness centrum v letovisku Bled  

Popis ubytování

UbytováníHotel Krim se nachází v centru města Bled, v těsné blízkosti jezera. Hostům hotelu nabízí řadu možností pro relaxaci i aktivní dovolenou. Hotel je oblíben u sportovců, skupin turistů a lidí, kteří chtějí bydlet v centru města.
Hosté hotelu se mohou hýčkat v relaxačním centru Studenec, ve kterém naleznou tureckou saunu, finskou saunu nebo infrasaunu, dále whirlpool, ochlazovací bazén, masážní studio. Pro obchodníky jsou k dispozici místnosti pro konání seminářů, školení atd. Protože je hotel určen převážně turistům, je v něm k nalezení spousta map s nezbytnými informacemi potřebnými pro výlety do okolí.
 
Ubytování: Hotel má 111 pokojů a 4 apartmány. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností 1 přistýlky. Na vyžádání je možné zakoupit apartmány. Je zde hotelová restaurace, bar, kavárna s vynikajícím domácím jablečným štrůdlem.
dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí, telefonem, SAT TV, koupelnou s WC, WIFI připojením
 
Stravování: polopenze formou bufetu.
 
 
P

Popis lokality ubytování

V letoviskuTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.