Hotel Livada Prestige - zimní termály, 2 noci

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Moravske Toplice, Terme 3000
Název ubytování Hotel Livada Prestige
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 4 000 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

balíček obsahuje:
ubytování s polopenzí za osobu neomezené koupání v v bazénech hotelu (i v den odjezdu) neomezené koupání v bazénovém komplexu Terme 3000 ranní gymnastika v bazénu vstup do hotelové sauny animační program dle nabídky župan po dobu pobytu

Popis ubytování

UbytováníLuxusní hotel Livada Prestige se nachází v Moravských Toplících, na Prekmurských pláních. Svoji polohou je hotel předurčen pro milovníky golfu, wellness a klidného odpočinku. Hosté mají k dispozici velké wellness centrum a hotelové centrum Thajských masáží. Je to jediný hotel v Evropě, kde se host může vykoupat v termální vodě přímo ve svém pokoji.
Hotel má 122 pokojů různých velkostí a vybavení, všechny ale mají vanu s možností koupele v termální vodě. Většina pokojů má masážní vanu s černou termální vodou, některé pokoje mají i masážní sprchový kout. Část pokojů je řešeno jako suite. Pokoje mají klimatizaci, balkon, LCD TV, WiFi připojení, telefon, mini bar a trezor.
Stravování je v hotelové restauraci ale hosté mohou využít i i à la carte Restoran Prestige, dále tři bary, Aperitiv bar, Panorama bar a Wellness bar kde je pestrá nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů, teplých nápojů a vín.
V rámci relaxace jsou k dispozici 2 wellness centra. V hotelu Livada  jVybaveníbar, bazén, fitness, internet (WIFI), kavárna, klimatizace, kosmetika, krytý bazén, letní terasa, obchod se suvenýry, parkoviště, recepce, restaurace, sauna, terasa, výtahSportaerobic, Animační programy pro děti a dospělé, bazén, fitnessSport v okolíbazén

Popis lokality ubytování

V letoviskuTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.