Hotel Termal

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Moravske Toplice
Název ubytování Hotel Termal
Typ ubytování Pokoj
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 8 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

AUTOKAROVÝ ZÁJEZD: Termální komplex TERME 3000 v Moravských Toplicích je největší a nejmodernější slovinský wellness areál dokončený teprve v roce 2 000. Termální bazény s unikátní "černou" vodou jsou napájeny pramenem o teplotě 72°C vyvěrajícím z hloubky téměř 1 500 m (léčba kožních onemocnění a revmatismu). Rozlehlý lázeňský komplex zahrnuje 22 vnitřních i venkovních bazénů (30-38°C) s celkovou vodní plochou 5 000 m2.Termín: 04.09.-08.09.2020

Popis stravování

4x polopenze (bufet)

Popis ubytování

Ubytování4x ubytování v hotelu Termal**** propojeným s lázeňským areálem (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, SAT-TV, trezorem a vlastním sociálním zařízením)

Program zájezdu

1.den

Odjezd z Prahy v cca 6 hod. V odpoledních hodinách příjezd do MORAVSKÝCH TOPLIC (vzdálenost Praha - Moravské Toplice cca 550 km). Ubytování v hotelu Termal****, který je součástí lázeňského areálu. Koupání. Nocleh.

2.den

Relaxace v termálním areálu v místě pobytu. Nocleh.

3.den

Dopolední návštěva malebného PTUJE, nejstaršího města Slovinska a centra místního vinařství s okouzlujícím historickým jádrem a stejnojmenným hradem. Návrat na ubytování. Odpočinek v lázních. Nocleh.

4.den

Dopoledne relaxace v bazénech. Odpoledne zastávka ve vesnici BOGOJINA s moderním kostelem od známého architekta Plečnika. Ochutnávka vína s možností nákupů. Poblíž města Lendava výjezd výtahem na 53 m vysokou vyhlídkovou věž VINÁRIUM přezdívanou "Prekmurská Eiffelovka". Návrat na ubytování.

5.den

Dopoledne koupání. Příjezd do Prahy v cca 22.00 hod.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.