Hotel Vital - bílá zima a wellness

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Rogla, Terme Zreče
Název ubytování Hotel Vital
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 5 460 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Balíček Zima a Wellness zahrnuje:
3x ubytování za osobu polopenzi (snídaně, večeře) formou švédských stolů s výběrem regionálních jídel, připravených z lokálních surovin lehký oběd odpolední čaj s domácími koláčky v kavárně hotelu - od 16.00 neomezené koupání v termálních bazénech 1x během pobytu vstup do Saunové vesničky (hosté ubytování v hotelu Vital) 1x denně vstup do Saunové vesničky (hosté ubytování v hotel Atrij) koupací župan autobusová doprava Zreče - Rogla - Zreče podle jizdního řádu animační programy podle nabídky hotelu  

Popis ubytování

UbytováníHotel Vital**** je součástí hotelů Atrij a Klasik v lázních Terme Zreče. Má 29 dvoulůžkových pokojů, 8 jednolůžkových pokojů, 10 rodinných pokojů (pokoje jsou propojeny dveřmi), 4 pokoje pro osoby tělesně postižené, 3 apartmány Classic (dvoulůžkový apartmán) a 4 apartmány Relax – dvoupodlažní apartmán s finskou saunou v koupelně).
Hosté mohou využívat všech zařízení, které jsou společné pro hotely Atrij, Vital i Villas Terme Zreče. Součástí hotelového komplexu je vnitřní (rekreační bazén, zimní zahrada s vodními lehátky, 2 masážní bazénky, dětský bazén, terapeutický bazén) i venkovní bazén s termální vodou, tobogánem (v letním období), skluzavkami.
Wellness spa centrum Idila nabízí thajské ayurvedské masáže, kosmetické služby, masáže Permanent Contour® nabízí jako jediné ve Slovinsku a dále další služby v oblasti relaxace a zdraví.
Nedaleko Terme Zreče je pohoří Rogla, které je v zimě vyhledávaným střediskem pro lyžování. Ze Zreče je doprava zajištěna skibusy.
Popis ubytVybaveníbazén, bazén pro děti, internet, klimatizace, kosmetika, krytý bazén, masáže, možnost zapůjčení kol, parkoviště, prodejna suvenýrů, restaurace, sauna, směnárna

Popis lokality ubytování

V letoviskuTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.