Krátký odpočinek - 4 dny / 3 noci

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Dobrna, Lázně Dobrna
Název ubytování Hotel Vita - Wellness Hotel
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 3 630 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Balíček služeb Krátký odpočinek obsahuje:
3x nocleh ve dvoulůžkovém pokoji za osobu 3x polopenzi (snídaně, večeře formou bufetu) koupací župan po dobu pobytu neomezené koupání v bazénech s léčivou termální vodou v hotelu Vita ranní gymnastika vodní aerobik každý den animační program dle nabídky hotelu bezplatné parkování v bezprostřední blízkosti ubytování zdarma WiFi.

Popis ubytování

UbytováníHOTEL VITA**** - WELLNESS HOTEL
Hotel se nachází přímo u vstupu do lázeňského komplexu. Jedná se o nejmladší hotel s kompletní nabídkou pod jednou střechou. Je zde centrální recepce hotelu Vita a Vily Higiea, kavárna s nabídkou vynikajících cukrářských výrobků a tanečních večerů pořádaných na konci týdne, bazény s léčivou termální vodou a FKK terasa, sauny »Dežela savn« s velkou sluneční terasou, špičkové centrum masáží a krásy a salón vlasové péče »Hiša na travniku«, medicínské středisko s terapiemi vycházejícími z přírody, hotelová restaurace, restaurace a’la carte, prostory pro semináře, dětský koutek, internetový koutek s bezplatným internetovým připojením.
Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, ve kterých je telefon, TV, trezor, minibar, WC, koupelna, fén na vlasy a klimatizace. Pokoj o velikosti 24 m2 má možnost oddělených lůžek, pokoj o velikosti 16 m2 má pouze francouzské lůžko (150 x 200 cm) a je menší.
Stravování: polopenze formou bVybaveníbar, bazén, dětský klub, fitness, internet (WIFI), kavárna, klimatizace, lázně, parkoviště, recepce, restaurace, sauna

Popis lokality ubytování

V letoviskuTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.