Lyžování a wellness Julské Alpy - hotel Savica - skipas a aquap...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Bohinj, Vogel
Název ubytování Savica
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 7 680 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Vogel - Krvavec - Kranjska Gora
Lyžařský zájezdg s wellnes na Bled pro milovníky lyžování, romantiky, rekreace a termálních bazénů. Lyžování v Alpách ve Slovinsku má své velké kouzlo. Nejsou zde gigantická lyžařská střediska, ty místní největší (Krvavec, Kranjska Gora, Vogel) patří mezi dobré střední. Všechna jsou rozprostřena v okruhu cca 30 km kolem známého letoviska a lázní Bled. Pro příznivce wellness a velmi dobrého lyžování za velmi výhodnou cenu je zde vše, co hledají. Zájezd je připraven tak, aby vyhověl lyžařům, kteří mohou po lyžování navíc dobře relaxovat v bazénech a wellness centrech. Je zaměřen na návštěvu tří největších středisek Julských Alp. Nabízí lyžování s výhodným superskipasem Julské Alpy ve věhlasném střediku Kranjska Gora (6 lanovek, 10 vleků, 30 km sjezdovek, pravidelné závody Světového poháru), vysokohorském skicentru Krvavec (přes 30 km sjezdovek ve výšce 1.450 m až téměř 2.000 m, kabinová lanovka, 6 sedačkových lanovek, několik vleků) a pohádkovém středisku Vogel (snad nejkrásnější středisko Slovinska nad kouzelným ledovcovým jezerem Bohinj, sjezdovky stoupají do výšky přes 1.800 m, 5 lanovek, několik vleků a výborný Snowboard Park). Výhodou je, že superskipas umožňuje přizpůsobit program povětrnostním podmínkám. V případě horších sněhových podmínek můžeme využít vysokohorský Krvavec (dlouhodobě jsou zde nejlepší podmínky), pokud je sněhu a mrazu až příliš (také toto se v Julkách poměrně často stává), náš autobus zamíří na velkou, ale přece jen níže položenou Kranjskou Goru.
Kouzelné jezero Bled a okolní hotely s termálními centry přitahují turisty, golfisty i lyžaře. Léčivé vlastnosti termální vody z Bledu jsou známy od roku 1818. Příznivě působí na pohybové ústrojí, pomáhají od bolesti kloubů (lyžaři vše určitě náležitě ocení). Ideální lyžařská dovolená s možností návštěvy pohádkového Bledu.

{{clanek:Skimapa-Kranjska Gora}}
{{clanek:skipama Krvavec}}
{{clanek:skimapa-voger}}Popis dopravy:
Autobusem Odjezd v 7.15 hod. od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556). Další nástupní místa (na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ) jsou po trase Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jíčín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno. Podrobnější informace k nástupním místům jsou uvedeny v "Důležitých informacích".

Popis stravování

Polopenze snídaně formou bufetu v jídelně hotelu Savicavečeře formou neomezeného bufetu (saláty a výborné zákusky jsou zde samozřejmostí) podávaná ve velké restauraci hotelu**** sup Golf (v tomto hotelu naleznou zájemci další restaurace a bar).

Popis ubytování

POLOHA:Hotel *** Savica je nově renovovaný hotel ležící poblíž kouzelného jezera Bled, vedle (jen 40 m) hotelu**** superior Golf, ve kterém najdete nádherné wellness centrum Ziva. Hotel nabízí velmi dobré ubytování.V případě exponovaných termínů apod. je možná změna ubytování v ještě luxusnějších hotelích Park**** a Golf ****.VYBAVENÍ: jídelna, ve které se podávají snídaně, menší aperitiv bar, hrací místnost a prostory pro děti, vstupní hala, parkoviště. Hoteloví hosté mají zdarma vstup do wellness centra (bazénový komplex, voda 30° C) Ziva ve vedlejším hotelu**** + Golf. Je zde termální bazén propojený s celoročním venkovním bazénem (s výhledem na jezero a hrad), tobogán, dětský bazén, vířivky, saunové centrum, jacuzzi na terase, relaxační prostory. POKOJE dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky: sprcha/WC, kabelová TV, kab. přípojka na internet, tresor, minibar, balkón

Program zájezdu

1. den

Odjezd ve 7.15 od parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy (28.října 2556) přes Olomouc a Brno do Rakousko (další nástupní místa najdete v "důležitých informacích"). V pozdních odpoledních hodinách příjezd na ubytování do hotelu. Volný program, možná prohlídka Bledu, návštěva wellness centra Ziva s termálními bazény (v pátek a sobotu otevřeno do 23 hodin, v další dny do 21 hodin), bohatá večeře.

2. den

Ráno (cca v 8.20), po snídani, odjezd naším autobusem na lyžařské středisko Vogel nad čarokrásným Bohinjským jezerem. Celodenní lyžování, před 17 hodinou návrat naším autobusem zpět do hotelu, večeře, volný program ve wellness komplexu (do 23 hodiny).

3. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na skicentrum Krvavec. Celodenní lyžování. Po lyžování návrat naším autobusem zpět do hotelu, večeře, v podvečer wellness, koupání (centrum Ziva otevřeno do 23 hodin) a zábava na Bledu.

4. den

Ráno po snídani odjezd naším autobusem na vyhlášené lyžařské středisko Kranjska Gora, celodenní lyžování. Odpoledne, po lyžování kolem 16. hodiny, odjezd přes Vídeň, Brno (zde cca kolem 22. - 23. hodiny), Olomouc na ostravsko.

5. den

Ve velice časných ranních hodinách příjezd do Ostravy. Dle povětrnostních a sněhových podmínek je možná změna pořadí navštívených středisek.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.