Ramada Resort - 5 nocí ski balíček Kranjska Gora

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Julské Alpy, Kranjska Gora
Název ubytování Ramada Resort
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 14 950 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Balíček služeb obsahuje:
5x ubytování s polopenzí za osobu 4x skipas Kranjska Gora včetně nočního lyžování (pro nelyžaře je v ceně voucher v hodnotě 80 Eur na wellness služby) 2x vstup do Sauna centra - pouze pro dospělé osoby volný vstup do vodního parku Aqua Larix, do plaveckého bazénu v Kompas Relaxation Centre a do World of Water v hotelu Špik animační program dle nabídky zdarma transfer hotel Špik - Kranjska Gora a zpět (dle jízdního řádu)

Popis ubytování

UbytováníRamada Resort Kranjska Gora se nachází hned vedle lyžařského svahu, na úpatí lyžařského areálu s krásným pohledem na blízké pohoří. Koupání v proskleném aquaparku s výhledem na sjezdovku je nezapomenutelným zážitkem, a to zejména v zimě. Hosté si mohou vyzkoušet bohatou nabídku wellness služeb zahrnující například různé druhy saun, whirlpool a další. Hotel leží pouhých sto metrů od centra města.
Ubytování: 118 dvoulůžkových pokojů s možností 1 přistýlky má koupelnu s WC, TV a radio, mini bar, telefon, WIFI. Pokoje mohou být spojené i oddělené. Pokoje jsou po celkové rekonstrukci.
Stravování: polopenze formou bufetu. Možnost dokoupení obědů za 500 Kč na osobu a den. Jednou týdně se konají Slovinské večery, při kterých hosté mohou ochutnat místní kuchyni.
Pobytová taxa a registrační poplatek v celkové výši 1,9 EUR na osobu a den se platí na místě.
Vodní park Larix o celkové ploše 400 m2 má vnitřní bazén ohřívaný na teplotu 30°C, relaxační bazén s tryskami o teplotě 36°C, ně

Popis lokality ubytování

V horském střediskuZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.