Salinera

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Jadran, Strunjan
Název ubytování Salinera
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 610 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pěkný hotel tvoří novostavba a původní budova, nachází se v krásném zálivu Strunjan mezi Izolou a Piranem, 200 m od hotelové oblázkové pláže. Miniklub pro děti, sportovní vyžití a krásné prostředí se postarají určitě o bezstarostnou a pohodovou dovolenou.

Popis stravování

polopenze

Popis ubytování

Vybavenírozlehlý bioenergetický resort sestává z původní budovy (3 sluníčka ITS) a novostavby (4 sluníčka ITS); celkem 100 pokojů, restaurace s terasou, bar, výtah. Velká zahrada s relaxační loukou; parkoviště a garáž v ceně.UbytováníTV/satelit, sprcha/WC, fén.Dvoulůžkové pokoje DZ/DZKv novostavbě, 25 m²; minibar (za poplatek), klimatizace (15.6.-15.9.), balkon, orientované do parku.Rodinná ubytování FU2 pokoje DZ vedle sebe nebo naproti sobě.Dvoulůžkové pokoje DZMvybavené jako DZ, orientované k moři.Pokoje D3/E3v původní budově, 18 m².Stravovánísnídaně nebo polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.Pro dětiminiklub (4-13 let) od pondělí do pátku 23.6.-25.8., 3 hodiny denně. Dětský bazén, dětské hřiště. Dětská postýlka 7 €/den (na vyžádání předem).Wellnessv ceně: krytý bazén s mořskou vodou (17 x 8 m, v červenci uzavřen), vířivka. Za poplatek: parní lázeň, 4 sauny, wellness procedury v centru Syra, např. bio terapie.Sport v ceněbazén s mořskou vodou (20 x 10 m; otevřen dle počasí 15.6.-15.9.).Sport za poplateklehátka u bazénu s mořskou vodou, půjčovna kol, sportovní program, např. aerobik (22.6.-24.8.).Tipy a radylehátka a slunečníky na pláži za poplatek (15.6.-15.9.). Tenisový kurt ve vzdálenosti 2 km, plachtění 200 m. Domácí zvířata nejsou povolena.

Popis lokality ubytování

Polohav krásném zálivu Strunjan mezi Izolou a Piranem. Hotelová oblázková pláž 200 m, Portorož 3 km, Piran 4 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.