Slovinské Alpy - hotel Park, superskipas a bazén v Ceně č.2112

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Julské Alpy
Název ubytování Park
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 6 280 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Lyžování ve slovinských Alpách je znamenité. V Julských Alpách sice nejsou gigantická lyžařská střediska, ale ty největší místní (Krvavec, Kranjska Gora, Vogel) patří mezi velmi dobré střední. Pro milovníky wellness, odpočinku, krásného lyžování a výborného ubytování za velmi výhodnou cenu je zde vše „tak akorát“. Vzhledem ke své relativní blízkosti (650 km z Ostravy, 470 km z Brna) a nabídce hotelů jsou Julské Alpy správným cílem také pro zájemce o kratší pobyty doplněné podvečerním odpočinkem v krytých bazénech a wellness centrech.
Tento lyžařský pobyt je zaměřen na návštěvu tří největších lyžařských středisek Julských Alp. Všechny jsou vzdáleny cca 30 - 35 km od Bledu. Nabízí lyžování s výhodným superskipasem Julské Alpy ve věhlasném středisku Kranjska Gora (6 lanovek, 10 vleků, 30 km sjezdovek, pravidelné závody Světového poháru), vysokohorském skicentru Krvavec (přes 30 km sjezdovek ve výšce 1.450 m až téměř 2.000 m, kabinová lanovka, 6 sedačkových lanovek, několik vleků, velké množství moderních sněhových děl – nejlepší sněhové podmínky ve Slovinsku) a pohádkovém středisku Vogel (snad nejkrásnější středisko Slovinska nad kouzelným ledovcovým jezerem Bohinj s výhledy na impozantní Triglav vysoký 2.864 m, sjezdovky stoupají do výšky přes 1.800 m, 5 lanovek, několik vleků a výborný Snowboard Park). Výhodou je, že superskipas umožňuje přizpůsobit program povětrnostním podmínkám. V případě horších sněhových podmínek (což je výjimečné) lze využít vysokohorský Krvavec (dlouhodobě jsou zde nejlepší podmínky), pokud je sněhu a mrazu až příliš (také toto se v Julkách poměrně často stává), doporučujeme navštívit níže položenou Kranjskou Goru.

Na Bledu, perle Julských Alp je připraveno ubytování pro tento lyžařský a wellness pobyt. Samotné středisko Bled a okolní hotely s termálními centry přitahují přes rok turisty, golfisty i lyžaře. Léčivé vlastnosti termální vody z Bledu jsou známy od roku 1818. Příznivě působí na pohybové ústrojí, pomáhají od bolesti kloubů (lyžaři vše určitě náležitě ocení) a navíc mají léčivé účinky na pokožku. Pokud toto výborné ubytování s možností lázeňské relaxace spojíte s lyžováním v nádherných Julských Alpách, využijete svou lyžařskou dovolenou dvojnásobně.
{{clanek:Skimapa-Kranjska Gora}}
{{clanek:skipama Krvavec}}
{{clanek:skimapa-voger}}
{{clanek:skibus Bled}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 470 km z Prahy 570 km z Ostravy 660 km

Popis stravování

Polopenze: snídaně formou bohatého bufetu (kout zdravé výživy) večeře v restauraci také formou bufetu s velkým výběrem (salátový bufet, zákusky aj.)

Popis ubytování

POLOHA: luxusní hotel**** Park leží přímo na břehu čarokrásného jezera Bled. Okolní Julské Alpy poskytují výborné podmínky pro lyžování. Od vedlejší restaurace Panorama (50m) bezplatný skibus na skicentrum Krvavec a Vogel. VYBAVENÍ: recepce, aperitiv bar, restaurace Rikli a vyhlášená cukrárna s věhlasnými bledskými zákusky. V hotelu je krytý bazén s vyhřívanou termální vodou, whirlpool, finskou saunu, fitness. V blízkém (250 m vzdáleném) hotelu Golf **** superior se nachází wellness centrum Ziva (miniaquapark - bazénový a rekreační komplex, voda 30° C) s termálními bazény, krytým bazénem, celoročním venkovním bazénem, tobogánem, dětským bazénem, vířivkami ( v některých obdobích je zde vstup pro hosty hotelu Park zdarma). Je zde také krásné saunové centrum (pro hosty hotelu Park sleva).POKOJE: > dobře vybavené dvoulůžkové pokoje s výhledem na park a hory s možností jedné přistýlky, sprcha a WC, kabelová TV, minibar, balkón.>dobře vybavené dvoulůžkové pokoje s výhledem na jezero: s možnosti jedné přistýlky, sprcha a WC, kabelová TV, minibar, balkón, (tyto pokoje jsou za příplatek).Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.