Slovinské Alpy - hotel Savica, superskipas a aquapark v ceně...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Julské Alpy
Název ubytování Savica
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 3 880 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

AKCE: až 2 děti do 11 let zdarma v období 8.1.-29.1.2017 a 6.-19.3.2017
Skvělé lyžování ve slovinských Alpách s bazény a wellness (navíc výhodné i pro 5 členné rodiny). V Julských Alpách sice nejsou gigantická lyžařská střediska, ale ty největší místní (Krvavec, Kranjska Gora, Vogel) patří mezi velmi dobré střední. Všechna jsou rozprostřena v okruhu cca 30 km kolem známého letoviska a lázní Bled. Pro milovníky wellness, odpočinku, krásného lyžování a výborného ubytování za velmi výhodnou cenu je zde vše „tak akorát“. Vzhledem ke své relativní blízkosti (650 km z Ostravy, 470 km z Brna) a nabídce hotelů jsou Julské Alpy správným cílem také pro zájemce o kratší pobyty doplněné podvečerním odpočinkem v krytých bazénech a wellness centrech. A v hotelu Savica nabízí dětské slevy i na 3. dítě (v Alpách málo obvyklé).

Tento lyžařský pobyt je zaměřen na návštěvu tří největších lyžařských středisek Julských Alp. Nabízí lyžování s výhodným superskipasem Julské Alpy ve věhlasném středisku Kranjska Gora (6 lanovek, 10 vleků, 30-35 km sjezdovek, pravidelné závody Světového poháru), vysokohorském skicentru Krvavec (přes 30 km sjezdovek ve výšce 1.450 m až téměř 2.000 m, kabinová lanovka, 6 sedačkových lanovek, několik vleků, velké množství moderních sněhových děl – nejlepší sněhové podmínky ve Slovinsku) a pohádkovém středisku Vogel (snad nejkrásnější středisko Slovinska nad kouzelným ledovcovým jezerem Bohinj s výhledy na impozantní Triglav vysoký 2.864 m, sjezdovky stoupají do výšky přes 1.800 m, 5 lanovek, několik vleků a výborný Snowboard Park). Výhodou je, že superskipas umožňuje přizpůsobit program povětrnostním podmínkám. V případě horších sněhových podmínek (což je výjimečné) lze využít vysokohorský Krvavec (dlouhodobě jsou zde nejlepší podmínky), pokud je sněhu a mrazu až příliš (také toto se v Julkách poměrně často stává), doporučujeme navštívit níže položenou Kranjskou Goru.

Na Bledu, perle Julských Alp je připraveno ubytování pro tento lyžařský a wellness pobyt. Samotné středisko Bled a okolní hotely s termálními centry přitahují přes rok turisty, golfisty i lyžaře. Léčivé vlastnosti termální vody z Bledu jsou známy od roku 1818. Příznivě působí na pohybové ústrojí, pomáhají od bolesti kloubů (lyžaři vše určitě náležitě ocení) a navíc mají léčivé účinky na pokožku. Pokud toto výborné ubytování s možností lázeňské relaxace spojíte s lyžováním v nádherných Julských Alpách, využijete svou lyžařskou dovolenou dvojnásobně.
{{clanek:Skimapa-Kranjska Gora}}
{{clanek:skipama Krvavec}}
{{clanek:skimapa-voger}}
{{clanek:skibus Bled}}

Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 470 km z Prahy 570 km z Ostravy 660 km

Popis stravování

Polopenze: snídaně formou bufetu podávaná v jídelně hotelu Savica večeře formou bohatého bufetu podávané ve velké restauraci hotelu**** Golf (v tomto hotelu naleznou zájemci další restaurace a bar)

Popis ubytování

POLOHA: hotel *** Savica (patřící do skupiny hotelů SAVA) je nově renovovaný hotel ležící poblíž kouzelného jezera Bled, vedle (jen 50 m) hotelu**** superior Golf, ve kterém najdete nádherné wellness centrum Ziva. K pohádkovému jezeru Bled (promenáda vedle hotelu **** Park) je to jen 250m. Hotel nabízí velmi dobré ubytování a výborné podmínky pro rodiny s dětmi (jeden z mála v Alpách, který poskytuje slevu i pro 3. dítě (nejstarší dítě v rodině)).Od hotelu Golf odjíždí bezplatný skibus na lyžařské středisko Krvavec a Vogel. VYBAVENÍ: jídelna, ve které se podávají snídaně, menší aperitiv bar, hrací místnost a prostory pro děti, vstupní halu, parkoviště. Hoteloví hosté mají zdarma vstup do wellness centra (bazénový komplex, voda 30° C) Ziva ve vedlejším hotelu**** Golf. Jedná se o malý aquapark, ve kterém najdete termální bazén propojený s celoročním venkovním bazénem (s výhledem na jezero a hrad), tobogán, dětský bazén, vířivky, saunové centrum, jacuzzi na terase, relaxační prostory.POKOJE: :>Dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky: sprcha a WC, kabelová TV, kab. přípojka na internet, tresor, minibar, balkón. Maximální obsazenost 3 osoby.>Rodinný pokoj - velmi výhodný pro rodiny s dětmi do 11 let, minimální obsazenost 4 osoby, maximální obsazenost 5 osob. Rodinný pokoj tvoří 2 propojené standardní dvoulůžkové pokoje se dvěma koupelnami a společnou předsíňkou. Sprcha a WC, kabelová TV, kab. přípojka na internet, tresor, minibar, balkón
Pozn. V případě nízké obsazenosti hotelu Savica jsou hosté ubytováni (bez příplatku) v lux **** hotelu Park s bazénem, případně **** superior Golf (oba stejného hotelového řetězce SAVA).Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.