Slovinsko – hory a moře

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 8 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Krása nedotčené přírody Julských Alp v podobě vodopádů, soutěsek, jezer, pramenů a krasových jeskyní v kombinaci s koupáním v Jadranu, nebo alespoň v mořských lázních Laguna, řada památek UNESCO s procházkou podél slovinských jezer Bohinj a Bled, starými městy, hrady, dobrým jídlem a vínem… To vše vás čeká ve Slovinsku… Mořské lázně v ceně!

Popis ubytování

Ubytování:3x hotel*** s polopenzí (2-lůžk. pokoje)
2x u jezera, 1x u moře s lázněmiCena zahrnuje:- dopravu autobusem
- 3x ubytování v hotelu (2x blízko jezera, 1x u moře s mořskými lázněmi)
- 3x polopenzi
- vstup do Mořského parku Laguna
- služby průvodce
- pojištění CK proti úpadku
CENA NEZAHRNUJE:
- komplexní pojištění: 26,- Kč/os./den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 15.000,- Kč/os.)
- registrační poplatek (cca 2€/os./noc),
- lanovky, sauny a wellness v Mořském parku, vstupné do objektů a na akce (60,- €).
SLEVY A PŘÍPLATKY:
- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 31.1.2018) = -300,- Kč/os.
- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 28.2.2018) = -200,- Kč/os.
- komplexní pojištění = 156,- Kč/os.
- 1-lůžkový pokoj = 1.800,- Kč
Garant zájezdu: CK GEOPS

Program zájezdu

1. den: Odjezd

Odjezd ve 21:00 z Prahy, transfer přes Rakousko.

2. den: NP Kranjska Gora

Perly Julských Alp: ranní kouzelná krajina slovinsko-italských jezer Laghi di Fusine (na jaře), toulky údolím Tamar k vodopádům, turistika k prameni Nadiža, či až k vodopádu Crna Voda (na podzim), prameny řeky Sávy Dolinky, krátká zastávka v srdci Triglavského národního parku - KRANJSKA GORA, cesta podél Bledského jezera, RIBČEV LAZ, místní kostelík a ochutnávka sýra.

3. den: Triglavský NP, jezero Bohinj

Triglavský národní park a jezero Bohinj, turistika podél největšího slovinského vodopádu Savica (72 m), fakult. lanovkou na Vogel, výhledy na Bohinjské jezero a kouzelná hřebenová turistika - různé typy náročnosti, variantně STARA FUŽINA a RIBČEV LAZ, procházka korytem řeky Mostnice, nebo variantně plavba lodí po jezeře Bohinj a procházka podél jezera, na podzim se koná lidová slavnost pastevců Kravji bal, slavnostní průvod nazdobených krav, lidová hudba.

4. den: BLED, Postojenské jeskyně, Predjamski grad

Letovisko BLED s majestátním hradem vysoko nad Bledským jezerem, procházka podél jezera, Titova vila, Postojenské jeskyně - největší krápníkové jeskyně Evropy, jízda podzemním vláčkem, koncertní dvorana, 20 km podzemních chodeb (macarát jeskynní), návštěva romantického „loupežnického hradu“ ve skalách Predjamski grad, cesta na pobřeží moře, ubytování, hotel s možností koupání v mořském parku Laguna, individuálně večerní procházka do PORTOROŽE.

5. den: Piran, Škocjanské jamy, Lublaň

Dopolední koupání ve slaných hotelových bazénech v Laguně nebo prohlídka starobylého přístavu PIRAN, unikátní krasový systém Škocjanské jamy (UNESCO) - 11 propojených podzemních jeskyní, propadlá údolí a přírodní mosty, procházka s výhledy přes propast. LUBLAŇ - prohlídka hlavního města Slovinska, hrad a kouzlo uliček, možnost večeře, noční přejezd.

6. den: Příjezd

Návrat v ranních hodinách.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.