Tajemné Jeskyně Slovinska a Itálie, Víno a Moř...

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 7 100 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Program zájezdu

1. Den

1. den: Odjezd ve 22 hodin z Prahy, Brna a další po trase dle dohody, na vyžádání také Pardubice a Hradec Králové. Transfer přes Rakousko.

2. Den

2. den: Cesta za půvaby italského pobřeží Jadranu, návštěva obrovské jeskyně Grotta Gigante, úchvatné krápníky a varhany, ubytování v St. Bernardinu v hotelu s mořskými lázněmi, využití teplých koupelí v zastřešeném areálu Mořský park Laguna s výhledem na moře, plavecký bazén, 5 wirlpoolů, za příplatek mořská a finská sauna.

3. Den

3. den: Pobyt v mořských lázních, fakultativně celodenní výlet za krásami Slovinsko-italského krasu plného vinic, jeskyní, hlubokých kaňonů – pastva pro oči: unikátní krasový systém Škocjanské jamy, 11 propojených podzemních jeskyní, propadlé závrty a přírodní mosty (UNESCO), turistika po okolí, ráj pro fotografy, cesta za vínem do údolí Vipavy, vyhlášená vína Krasu, borůvkovice a místní dobroty, návrat v podvečer na mořské koupele a do saun, individuální procházka podél pobřeží do PORTOROŽE.

4. Den

4. den: Dopoledne koupání, anebo pro zájemce exkurze na solná pole do Sečovlje (od 12 osob), dále HRASTOVLJE, románský kostel Nejsvětější trojice, významné fresky (Tanec smrti) s hlaholským písmem, světoznámá chovná stanice LIPICA a lipicáni - bělostní koně, kdysi chlouba Habsburků, španělská jezdecká škola, návrat na odpolední koupele a do saun, variantně celodenní pobyt v mořských lázních, večerní procházka (2 km) do starobylého přístavu PIRAN, hezké středověké uličky, „benátská architektura“, posezení u vínka a kouzlo osvětleného městečka.

5. Den

5. den: Ráno koupání v Mořském parku Laguna, LUBLAŇ, zastávka v hlavním městě Slovinska, architektura stavitele J. Plečnika, hrad a univerzita, návrat do Brna, do Prahy návrat do půlnoci.

Příplatky

pojištění léčebných výloh a storna ERV (os/pobyt) - 290,- Kč | jednolůžkový pokoj (os/pobyt) - 1600,- Kč | fakultativní výlet 3. den bez vstupného - 400,- KčZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.