Tajemné jeskyně Slovinska a Itálie, víno a mořská laguna

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko
Název ubytování Tajemné jeskyně Slovinska a Itálie, víno a mořská laguna
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 7 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Grotta Gigante - zámek Miramare – park Laguna – Škocjanské jamy - údolí Vipavy – Sečovlje – Hrastovlje – Lipica – Piran - Lublaň

Popis dopravy:
Nástupní a svozová místa v ČR zdarma Praha, Brno, Hradec Králové, Pardubice

Popis stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Popis ubytování

Ubytování je zajištěno v hotelu *** s mořskými lázněmi Laguna ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy.

Program zájezdu

1. den

Odjezd z ČR ve večerních hodinách, transfer přes Rakousko.

2. den

Cesta za půvaby italského pobřeží Jadranu, návštěva obrovské jeskyně Grotta Gigante, úchvatné krápníky a varhany, na jaře zámek Miramare s překrásným parkem, ubytování v St. Bernardinu v hotelu s mořskými lázněmi, využití teplých koupelí v zastřešeném areálu Mořský park Laguna s výhledem na moře, plavecký bazén, 5 wirlpoolů, za příplatek mořská a finská sauna.

3. den

Pobyt v mořských lázních Laguna, fakultativně celodenní výlet za krásami Slovinsko-italského krasu plného vinic, jeskyní, hlubokých kaňonů – pastva pro oči, unikátní krasový systém Škocjanské jamy, 11 propojených podzemních jeskyní, propadlá údolí a přírodní mosty (UNESCO), turistika po okolí, ráj pro fotografy, cesta za vínem do údolí Vipavy, vyhlášená vína, borůvkovice a místní dobroty, návrat v podvěčer na relax do lázní, individuálně procházka podél pobřeží do Portorože.

4. den

Dopoledne koupání. Pro zájemce exkurze na solná pole do Sečovlje (min. 12 osob). Hrastovlje, románský kostel sv. Trojice, významné fresky (Tanec smrti) s hlaholským písmem, světoznámá chovná stanice Lipica, bílí koně, španělská jezdecká škola, nebo návrat na odpolední koupele, variantně celodenní pobyt v mořských lázních, večerní procházka (2 km) do Piranu, „benátská architektura“, posezení u vínka a kouzlo osvětleného městečka.

5. den

Ráno koupání v Mořském parku Laguna. Lublaň, krátká zastávka v hlavním městě Slovinska, odkaz stavitele J. Plečnika, hrad a univerzita, odjezd zpět do ČR, návrat do půlnoci. CK si vyhrazuje právo drobných záměn programu vzhledem k počasí a otvíracím dobám.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.