Turistika a cykloturistika Terme 3000 - bungalovy, wellness v c...

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Východní Slovinsko, Moravske Toplice
Ubytování Bungalov rezortu Terme 3000
Druh zájezdu Aktivní, na kolo
Cena za osobu celkem od 3 880 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Turistika, cykloturistika, rekreace a wellness v nádherných termálních lázních Moravske Toplice. Leží v jižní části Panonské nížiny s výbornými povětrnostními podmínkami pro všechny druhy volnočasových aktivit od začátku jara do pozdního podzimu. Slovinské termální lázeňské středisko Moravske Toplice je jedním z největších rekreačních komplexů. Nový areál Terme 3000 (obří aquapark) nabízí 20 bazénů, peřeje, skokanský areál, obrovské tobogány (170 m, 140 m a světová atrakce „loping“) vedoucí s 22 m vysoké věže, bazény s protiproudem, perličkové masážní bazény a další atraktivity. Samozřejmostí jsou kryté bazény, sauny, tenisové kurty, dětská hřiště aj. Veškeré zařízení tohoto obrovského resortu mohou využívat všichni hosté, ať jsou ubytování v místním nejluxusnějším hotelu, jednodušším bungalovu, nebo cenově výhodném apartmánu s vlastním stravováním. Sousední louky a park jsou rájem golfistů. Nachází se zde moderní 18 jamkové golfové hřiště.

Také okolí láká turisty, cykloturisty i milovníky památek. Nedaleká maďarská pusta bude jistě cílem cykloturistů, rakouské lázně Bad Gleichenberg se zajímavým dinoparkem navštíví rodiče s dětmi. K návštěvě vybízejí také další termální lázně Ptuj (41 km) s úžasným aguaparkem a kouzelným zámkem. Nedaleko najdete také největší slovinský hrad (Grad), stojící na mohutném čedičovém vrchu. Zapomenout nelze na kostel v Bogojině projektovaný architektem Plečnikem, románskou rotundu v obci Selo, zajímavé mlýny, kostelíky a samozřejmě výborné víno a skvělou kuchyni. Výlety si zde najde každý, mnoho návštěvníků však během pobytu jen odpočívá a sportuje v termálním komplexu s bazény, skluzavkami a léčivou vodou.


Popis dopravy:
Bez dopravy. Vzdálenost cca:z Brna 350 km z Prahy 550 km

Popis stravování

polopenze: snídaně a večeře podávána v restauraci hotelu**** Termal.

Popis ubytování

Bungalovy *** - rázovitá turistická vesnička poblíž (100 m) hotelu Termal, v resortu Terme 3000. Romantické bungalowy připomínající chalupy. V každém bungalovu jsou čtyři dvoulůžkové pokoje (v některých možnost 1 dětské přistýlky) se samostatným vchodem. Vybavení pokojů: sprcha, WC, TV se satelitním příjmem, terasou a ústředním topením. Neomezené využití bazénů a zařízení hotelu TERMAL a aguaparku TERME 3000.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.