Zimní lyžování - 3 noci

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovinsko, Bohinj
Název ubytování Bohinj Eco hotel
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem za 9 630 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ski & Spa balíček zahrnuje:
Welcome drink ubytování na 3 noci s polopenzí (snídaně, večeře) v pokoji dle rezervace Skipas v areálu Vogel a zdarma ski-bus do Vogel Ski centra. Skipas je vždy na příslušný počet dní podle počtů nocí. vyhřívaná lyžárna v suterénu hotelu volný vstup do Aquaparku (bazény, vířivky, skluzavka), 1x denně vstup do Sauna parku, wellnes balíček (župan, ručník, pantofle) internet v pokoji volný vstup na ledovou plochu v blízkosti hotelu a mnoho krásných tras pro milovníky bílé stopy (běžky)

Popis ubytování

Ubytování V samém srdci Julských Alp a Bohinjské doliny se nachází špičkový alpský eko resort s vodním parkem, který nabízí nevšední zážitky (sauna park, bazény, tobogány, whirlpol). V rámci hotelu je vám k dispozici úžasný venkovní krb, společenské prostory, konferenční sály různý velikostí až do kapacity 200 hostů. Hotel má výbornou výchozí pozici pro letní i zimní sporty: v okolí je mnoho cyklo tras a pěších tras, rafting, několik adrenalinových parků, lyžařské areály a mnoho dalších. Jeho harmonické začlenění do okolí včetně velké péče o životní prostředí a úsporu energie  řadí tento ekologický hotel na přední místa mezi hotely ve střední Evropě.
Ubytování: K dispozici je 102 pokojů, prezidentské apartmá, luxusní apartmány, suite (rodinné, panoramatické,  obchodní) a suite pro mládence, rodinné pokoje, pokoje s balkónem i bez balkónu. Všechny pokoje mají nadstandardní vybavení (teakové dřevo nebo americký ořech), překrásné pohledy na Julské Alpy. Hoteloví hosté mají k dispoz

Popis lokality ubytování

V letoviskuTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.