Andalusie 55 Gran hotel Del Coto

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Costa de la Luz, Matalascaňas
Ubytování Andalusie 55 Gran hotel Del Coto
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 15 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Andalusie Costa de la Luz - pobřeží světlaCosta de la Luz, neboli Pobřeží světla, je popelkou španělského pobřeží, ze které se stala velmi přitažlivá kráska. Krásné, široké a neuvěřitelně dlouhé pláže blízko hotelů, oceán, který si prozpěvuje ve všech tóninách a rytmech od allegra až po těžké a pomalé grave, ovzduší provoněné pásy borovic oddělujících pobřeží od měst a silnic. Zátoky, kde místní sbírají mušle, aby je večer nabízeli jako dary moře k jídlu. A neuvěřitelné světlo. Tak to je Costa de la Luz. Pobřeží, odkud vyplul Kryštof Kolumbus za svým snem. 
Hotel Gran Hotel del Coto 4* se nachází v letovisku Matalascañas v těsné blízkosti dlouhých písečných pláží Atlantiku a přírodního paku Doñana. Předností tohoto hotelu je bezesporu přes 4 km dlouhá promenáda podél celého letoviska a pláže. Poloha hotelu vybízí k dlouhým procházkám podél přírodního parku Doñana a pobřeží Atlantiku.

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PolohaAndalusie Costa de la Luz - pobřeží světlaCosta de la Luz, neboli Pobřeží světla, je popelkou španělského pobřeží, ze které se stala velmi přitažlivá kráska. Krásné, široké a neuvěřitelně dlouhé pláže blízko hotelů, oceán, který si prozpěvuje ve všech tóninách a rytmech od allegra až po těžké a pomalé grave, ovzduší provoněné pásy borovic oddělujících pobřeží od měst a silnic. Zátoky, kde místní sbírají mušle, aby je večer nabízeli jako dary moře k jídlu. A neuvěřitelné světlo. Tak to je Costa de la Luz. Pobřeží, odkud vyplul Kryštof Kolumbus za svým snem. PolohaHotel Gran Hotel del Coto 4* se nachází v letovisku Matalascañas v těsné blízkosti dlouhých písečných pláží Atlantiku a přírodního paku Doñana. Předností tohoto hotelu je bezesporu přes 4 km dlouhá promenáda podél celého letoviska a pláže. Poloha hotelu vybízí k dlouhým procházkám podél přírodního parku Doñana a pobřeží Atlantiku.UbytováníVybavení pokojů: balkón (pro naše klienty je garantován výhled na moře)klimatizaceTVtrezor (zdarma)koupelna/WCtelefonledničkaVybaveníGran Hotel del Coto 4* disponuje celkem 466 pokoji a jeho nesmírnou výhodou je zejména zahrada o ploše 10 000 m². Klientům je k dispozici během sezóny rovněž venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Stravování probíhá v hotelové restauraci a je podáváno formou bufetu. Pro večerní posezení vybízí zejména hotelový bar a o zábavu se během sezóny stará i animace, nabízející tu pravou zábavu. Recepce hotelu je klientům k dispozici 24 hod. denně. Pláž: 30 km dlouhá přírodní písečná pláž podél přírodního parku Doñana a přes 4 km dlouhá písečná pláž letoviska Matalascañas s pozvolným vstupem do moře; lehátka a slunečníky za poplatek; přístup na pláž přímo z hotelové zahrady po cca 100 m dlouhém dřevěném chodníku. 30 km dlouhá přírodní písečná pláž podél přírodního parku Doñana a přes 4 km dlouhá písečná pláž letoviska Matalascañas s pozvolným vstupem do moře; lehátka a slunečníky za poplatek. Přístup na pláž přímo z hotelové zahrady po cca 100 m dlouhém dřevěném chodníku.StravováníPolopenze formou bufetu včetně vody a vína.Dopravaletecká doprava Praha-Sevilla-PrahaCena zahrnujeleteckou přepravu Praha – Sevilla – Praha včetně všech poplatků7 nocí ve 4* hotelu hotelu Grand del Coto*polopenzi formou bufetu včetně vody a vínatransfer v místě pobytu: letiště – hotel – letištěNavíc k ceně zájezdu ZDARMA: procházka s delegátem po okolípřípitek na uvítanoupromítání dokumentárního filmu o Andalusiinadstandardní delegátskou péči 55+ / náš delegát je všude s Vámi* změna hotelu vyhrazena Cena nezahrnujefakultativní výletycestovní pojištěníZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.