Andalusie 55 hotel Las Palmeras

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Costa del Sol, Fuengirola
Ubytování Andalusie 55 hotel Las Palmeras
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 14 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Andalusie Costa del Sol - pobřeží slunceAndalusie patří mezi nejžádanější turistické oblasti na světě nejen pro opravdové skvosty islámské architektury, pro svou osobitou kulturu, gastronomii a folklór, ale též pro své přírodní krásy.Osm andaluských provincií se rozkládá mezi pouští Almeríe až k portugalským hranicím. Je to země plná ohnivých rytmů flamenca, jednohubek tapas a býčích zápasů. Obdivovat budete malebné bílé vesničky a prosluněné dlouhé pláže.Přívětivé podnebí a kompletní turistická nabídka umožňují kvalitní dovolenou během celého roku. Moderní hotely a kvalitní služby zaručují spokojenost klientů, kteří se rádi do Andalusie opakovaně vrací.
Z letiště v Málaze je to do hotelu Las Palmeras pouhých 25 km. Hotel se nachází v centru letoviska Fuengirola s výhledem na přístav a pláž, která je vzdálená pouze 200 m od hotelu.

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PolohaAndalusie Costa del Sol - pobřeží slunceAndalusie patří mezi nejžádanější turistické oblasti na světě nejen pro opravdové skvosty islámské architektury, pro svou osobitou kulturu, gastronomii a folklór, ale též pro své přírodní krásy.Osm andaluských provincií se rozkládá mezi pouští Almeríe až k portugalským hranicím. Je to země plná ohnivých rytmů flamenca, jednohubek tapas a býčích zápasů. Obdivovat budete malebné bílé vesničky a prosluněné dlouhé pláže.Přívětivé podnebí a kompletní turistická nabídka umožňují kvalitní dovolenou během celého roku. Moderní hotely a kvalitní služby zaručují spokojenost klientů, kteří se rádi do Andalusie opakovaně vrací.PolohaZ letiště v Málaze je to do hotelu Las Palmeras pouhých 25 km. Hotel se nachází v centru letoviska Fuengirola s výhledem na přístav a pláž, která je vzdálená pouze 200 m od hotelu.VzdálenostiV docházkové vzdálenosti naleznete centrum města, vlakovou i autobusovou zastávku. Velkou předností letoviska je promenáda, dlouhé písečné pláže, výběr restaurací, tapas barů i obchůdků. Díky komfortnímu vybavení a své výhodné poloze je hotel Las Palmeras 4* ideální k prožití Vaší dovolené 55+, nebo rodinné dovolené!UbytováníVybavení pokojů:balkon (pro naše klienty je garantován výhled na moře)satelitní TVtelefonminibar (může sloužit jako malá lednička)trezor (za poplatek)koupelnaféncentrální klimatizace VybaveníVenkovní bazén s terasou na slunění, lehátky, slunečníky a výhledem na přístav, restaurace a strava formou švédských stolů, večerní animace, piano bar.Za poplatek:tenisový kurt, posilovna, kulečník, ping-pong, wifi připojení.Restaurace:Hotelová restaurace nabízí bufetové stravování. Lze zajistit i obědové balíčky.StravováníPolopenze formou bufetu včetně nápojů.Dopravaletecká přeprava Praha - Málaga - PrahaCena zahrnujeleteckou přepravu Praha - Málaga - Praha7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji ve 4* hotelu Las Palmeras*polopenzi formou bufetu včetně vody a vínatransfer v místě pobytu: letiště - hotel - letištěNavíc k ceně zájezdu ZDARMA:přípitek na uvítanouprocházku s delegátem do nejbližšího letoviskapromítání dokumentárního snímku o Andalusiinadstandardní delegátskou péči 55+ / náš delegát je všude s Vámiakce Obědy zdarmaHotel Las Palmeras v termínu od 5.9. do 12.9. 2017**platí i pro již dříve zakoupené zájezdy* změna hotelu vyhrazenaCena nezahrnujeCestovní pojištěníFakultativní výlety Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.