Arrecife Gran Hotel & Spa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Lanzarote, Arrecife
Ubytování Arrecife Gran Hotel & Spa
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 25 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

PolohaNa východním pobřeží, 6 km od letiště, v centru hlavního města Arrecife.Vybavení objektuTento luxusní hotel nabízí ve svých 17 patrech celkem 160 pokojů. Jeho skleněná struktura je symbolem nejnovějších architektonických inovací, kde funkčnost a koncepce zaručuje luxus a relaxaci. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, 2 restaurace, 4 bary, vinárna, 6 konferenčních sálů (až 300 osob), kadeřnictví, salón krásy, služby lékaře, parkoviště. Na slunečních terasách je bazén pro dospělé a dětský bazén (oba v zimních měsících vyhřívané, kryté), lehátka a sprchy. Hosté mohou využít i nabídku služeb SPA Wellness centra (bazén s termálním okruhem, sprchy, vířivka, sauna, parní lázeň, léčebné procedury, masáže atd.).SuiteZákladní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, je však větší a dvoulůžková ložnice je od obývací část oddělena dveřmi.Za příplatek je možné objednat suite s panoramatickým výhledem na moře.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).SportV hotelu je posilovna, golfové hřiště Costa Teguise Golf Club je cca 9,5 km od hotelu.StravováníSnídaně, obědy a večeře formou švédských stolů v hotelové restauraci.ObchodyV bezprostřední blízkosti hotelu jsou různé obchody, restaurace a bary, větší nákupní možnosti v centru města.PlážHotel stojí přímo u velké pláže se světlým pískem Playa El Reducto.Internetové stránkywww.aghotelspa.com

Popis lokality ubytování

PopisPopis ostrova: Sopečný ostrov, to je přívlastek, který přesně charakterizujetento středně velký Kanárský ostrov, čtvrtý největší zesouostroví. Snoubí se zde jedinečná sopečná krajina s charakteristickouarchitekturou, která jako by nebyla poznamenaná masovýmturismem, i když i zde naleznete mnoho kvalitních apartmánůa hotelů. Černá vulkanická půda až překvapivě dobře svědčí vinnérévě a právě na Lanzarote naleznete mnoho vinic s těmi nejlepšímiodrůdami vín.
Zajímavosti ostrova: Z Kanárských ostrovů bylo Lanzarote nejspíšeobydleno jako první, což naznačuje i samotná zeměpisná polohaostrova. Tvář ostrova od základu změnily mohutné sopečné erupce,které se odehrály v letech 1730 a 1824. Láva zalila přes čtvrtinuostrova a vzniklo tak unikátní pohoří na jihozápadě ostrova Montañasdel Fuego a národní park Timanfaya. Tento park je doslovaotevřenou učebnicí vulkanologie. Pod ostrovem stále dýmá činnývulkán, jehož přítomnost je předváděna turistům v podobě horkéhopísku těsně pod povrchem a využíváním sopečného tepla k přípravěpokrmů, v restauraci El Diablo. Není tedy velkým překvapením,že se celý ostrov stal v roce 1993 světovou biosférickou rezervacíUNESCO. Při cestě po ostrově Lanzarote si nejde nevšimnout stopjednoho z nejslavnějších místních rodáků, Césara Manrique. Tentomimořádný umělec se zasadil o mnoho stavebních omezení, díkynimž si Lanzarote stále zachovává svou malebnou atmosféru, fotogeničnosta magické scenérie, kterými se nechal ovlivnit nejedensvětový umělec, či režisér. Z Lanzarote si César Manrique udělaljednu velkou galerii svých uměleckých děl, která dokonale zapadajído krajiny a dotvářejí ji. Za zmínku stojí kaktusová zahrada, jehodům a areál jeskyně Jameos del Agua. Ta je spolu s jeskyní Cuevade los Verdes součástí sopečného tunelu vulkánu La Corona, kterýměří 7 km a je jedním z nejdelších sopečných tunelů na světě. Část,která vede pod mořem, měří 1,5 km a nazývá se Tunel Atlantida. Zajímavéjsou také překrásné přírodní útvary Los Hervideros, El Golfo,vyhlídka na sousední souostroví a ostrov Graciosa – Mirador del Río.
Rekreační oblasti: Costa Teguise, Puerto del Carmen a Playa Blanca.
Pláže: Na ostrově je celkem 87 pláží, které zabírají 26,5 km písečnéhopovrchu z celkem 269 km pobřeží. Ty nejznámější jsou Playa Papagayo(seskupení 5 pláží v samostatných zátokách – Playa de Mujeres,Playa del Pozo, Playa del Papagayo, Puerto de Muelas a La Juradita,se světlým pískem), Playa Las Cucharas (640 m dlouhá, jemný světlehnědý písek), Playa Bastián (375 m dlouhá, černý písek), Playa Famara(6 000 m, jemný světle hnědý písek), Playa del Risco (845 m dlouhá,jemný světlý písek), Playa Honda (2 000 m dlouhá, světle hnědý středněhrubý písek), Los Pocillos (1 230 m dlouhá, jemný světle hnědýpísek), Matagorda (850 m, jemný světle hnědý písek), Playa Blanca(100 m, světle hnědý písek), Playa Dorada (300 m, světlý písek), El Golfo(obr. 5 – 300 m dlouhá, písek černý středně hrubý), Playa Grande(1 190 m dlouhá, jemný světle hnědý písek, oceněná Modrou vlajkou– ocenění Evropské unie).
Aktivity: Co na Lanzarote dělat, až Vás přestane ohromovat sopečnýráz ostrova? Můžete vyrazit na výlet jeepem nebo lodí, vydat sedo jednoho z tematických parků nebo do zoo. Milovníci umění jistětaké ocení návštěvu výstavy nebo koncertu v lávových jeskyních. Jistěsi na své přijdou i sportovní rybáři, surfaři a potápěči, můžete vyrazitna trekking, výlet na kole, motokáry nebo dobrodružnou výpravupod mořskou hladinu výletní ponorkou. Výlety dostupné na Lanzarote.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.