Bg Portinatx Beach Club

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Ibiza, Portinatx
Název ubytování Bg Portinatx Beach Club
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 17 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive. U večeře vyžadováno formální oblečení (u pánů dlouhé kalhoty).

Popis ubytování

Druh ubytováníDvoulůžkový pokoj, Rodinný pokoj, JuniorsuitaDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hoteluRozlehlý resort s pokoji v hlavní budově a několika blocích v zahradě, vstupní hala s recepcí, restaurace, `a la carte restaurace, 2 bary, Sky bar (zóna na střeše s vířivkami a barem pouze pro dospělé, vstup od 18 let), malá wellness zóna, služby hotelové prádelny (za poplatek). Venku 2 bazény, snack bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.Sportovní vyžitíZdarma: fitness, stolní tenis, tenis (osvětlení a vybavení za poplatek). Za poplatek: vodní sporty na pláži.Aktivity pro dětiPravidelné animační programy pro děti i dospělé.Popis All InclusiveSnídaně, oběd a večeře formou bufetu Lehký snack během dne, zmrzlina pro děti. Odpolední káva, čaj a zákusky. Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.)Popis pokojůDR: koupelna/WC, individuální klimatizace, stropní ventilátor, TV/sat., telefon, trezor za poplatek, minibar za poplatek, balkon nebo terasa. DRSV: viz DR, výhled na moře. FR: viz DR, prostornější. JS: viz DR, prostornější, set na přípravu kávy a čaje, vybrané nápoje z minibaru zdarma.

Popis lokality ubytování

PlážMalá písečná pláž v zálivu přímo u hotelu, u vstupu místy kamenité podloží (přístup na pláž po schodech). Lehátka a slunečníky nejsou k dispozici.PolohaV severní části ostrova ve velmi klidné lokalitě letoviska Portinatx. V blízkém okolí minimarket. Hlavní město Ibiza cca 30 km, pravidelnébr />linkové spojení, zastávka cca 200 m od hotelu.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.