Hacienda San Jorge

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, La Palma, Los Cancajos
Název ubytování Hacienda San Jorge
Typ ubytování Apartmány
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 23 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

PolohaNa jihovýchodním pobřeží, 6 km od letiště, na klidném místě menšího letoviska Los Cancajos, 4 km od hlavního města.


Zájezd na ostrov La Palma je realizován s přelety / přejezdy lodí mezi ostrovy Tenerife - La Palma nebo Gran Canaria - La Palma.
Na ostrově La Palma není osobně k dispozici delegát Canaria travel.Vybavení objektuKomplex inspirovaný tradiční ostrovní architekturou nabízí celkem 155 apartmánů rozdělených do 4 budov. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, Wi-Fi připojení k internetu (za poplatek), velká panoramatická hotelová restaurace, bar, malý obchod, parní lázeň, sauna a masáže. V překrásné subtropické zahradě je velký bazén pro dospělé (se slanou vodou), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bazénový bar.Apartmán – 1 ložnice(cca 35 m2) Prostorná dvoulůžková ložnice je od obývací části oddělena dveřmi. Do obývacího prostoru patří integrovaný kuchyňský kout (lednice, sporák, mikrovlnná trouba), pohovka, snídaňový pult, trezor (k pronájmu), televize se satelitními programy a telefon, koupelna s WC a vysoušečem vlasů. Balkon nebo terasa mají výhled podle umístění:
Blok A: Rozdělen do tří křídel (lososově růžové, bílé a okrové), přední terasy a balkony mají výhled na zahradu a k bazénu, zadní na banánové plantáže a moře.
Blok B: Tvořen dvěma křídly (lososově růžové a bílé) oddělených palmovým průchodem, balkony mají výhled na zahrady, na hory nebo moře.
Blok C: Hlavní budova – pokoje mají výhled do zahrady, na bazén nebo na moře.
Blok D: Umístěn v zahradě s romantickými balkony a výhledem do vnitřních zahrad.
Maximální obsazenost – 3 osoby (včetně dětí do 2 let).SportHotel má vlastní posilovnu, okolí je vhodné pro pěší turistiku, lze využít i nabídky potápění, rybaření atd.StravováníApartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření, snídaně nebo večeře jsou formou švédských stolů v panoramatické hotelové restauraci s terasou.ObchodyPřímo v hotelu je menší obchod, v blízkosti hotelu několik kaváren a dalších obchodů.PlážPísečná pláž s černým lávovým pískem se nachází asi 150 m od hotelu.Internetové stránkywww.hsanjorge.com

Popis lokality ubytování

PopisOblast leží na ostrově La Palma.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.