Hacienda San Jorge

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, La Palma, Los Cancajos
Název ubytování Hacienda San Jorge
Typ ubytování Apartmány
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 24 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

PolohaNa jihovýchodním pobřeží, 6 km od letiště, na klidném místě menšího letoviska Los Cancajos, 4 km od hlavního města.

Zájezd na ostrov La Palma je realizován s přelety / přejezdy lodí mezi ostrovy Tenerife - La Palma nebo Gran Canaria - La Palma.
Na ostrově La Palma není osobně k dispozici delegát Canaria travel.Vybavení objektuKomplex inspirovaný tradiční ostrovní architekturou nabízí celkem 155 apartmánů rozdělených do 4 budov. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, Wi-Fi připojení k internetu (za poplatek), velká panoramatická hotelová restaurace, bar, malý obchod, parní lázeň, sauna a masáže. V překrásné subtropické zahradě je velký bazén pro dospělé (se slanou vodou), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bazénový bar.Apartmán – 1 ložniceProstorná dvoulůžková ložnice je od obývací části oddělena dveřmi. Do obývacího prostoru patří integrovaný kuchyňský kout (lednice, sporák, mikrovlnná trouba), pohovka, snídaňový pult, trezor (k pronájmu), televize se satelitními programy a telefon, koupelna s WC a vysoušečem vlasů. Balkon nebo terasa mají výhled podle umístění:
Blok A: Rozdělen do tří křídel (lososově růžové, bílé a okrové), přední terasy a balkony mají výhled na zahradu a k bazénu, zadní na banánové plantáže a moře.
Blok B: Tvořen dvěma křídly (lososově růžové a bílé) oddělených palmovým průchodem, balkony mají výhled na zahrady, na hory nebo moře.
Blok C: Hlavní budova – pokoje mají výhled do zahrady, na bazén nebo na moře.
Blok D: Umístěn v zahradě s romantickými balkony a výhledem do vnitřních zahrad.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).SportHotel má vlastní posilovnu, okolí je vhodné pro pěší turistiku, lze využít i nabídky potápění, rybaření atd.StravováníApartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření, snídaně nebo večeře jsou formou švédských stolů v panoramatické hotelové restauraci s terasou.ObchodyPřímo v hotelu je menší obchod, v blízkosti hotelu několik kaváren a dalších obchodů.PlážPísečná pláž s černým lávovým pískem se nachází asi 150 m od hotelu.Internetové stránkywww.hsanjorge.com

Popis lokality ubytování

PopisOblast leží na ostrově La Palma.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.