Hacienda San Jorge

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, La Palma, Los Cancajos
Název ubytování Hacienda San Jorge
Typ ubytování Apartmány
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 28 600 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

PolohaNa jihovýchodním pobřeží, 6 km od letiště, na klidném místě menšího letoviska Los Cancajos, 4 km od hlavního města.

Zájezd na ostrov La Palma je realizován s přelety / přejezdy lodí mezi ostrovy Tenerife - La Palma nebo Gran Canaria - La Palma.
Na ostrově La Palma není osobně k dispozici delegát Canaria Travel CZ.Vybavení objektuKomplex inspirovaný tradiční ostrovní architekturou nabízí celkem 155 apartmánů rozdělených do 4 budov. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, Wi-Fi připojení k internetu (za poplatek), velká panoramatická hotelová restaurace, bar, malý obchod, parní lázeň, sauna a masáže. V překrásné subtropické zahradě je velký bazén pro dospělé (se slanou vodou), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bazénový bar.SportHotel má vlastní posilovnu, okolí je vhodné pro pěší turistiku, lze využít i nabídky potápění, rybaření atd.StravováníApartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření, snídaně nebo večeře jsou formou švédských stolů v panoramatické hotelové restauraci s terasou.ObchodyPřímo v hotelu je menší obchod, v blízkosti hotelu několik kaváren a dalších obchodů.PlážPísečná pláž s černým lávovým pískem se nachází asi 150 m od hotelu.Internetové stránkywww.hsanjorge.com

Popis lokality ubytování

PopisOblast leží na ostrově La Palma.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.