Hotel Alegria Mar Mediterrania - Std-Pp

**** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Costa Brava, Santa Susanna
Ubytování Hotel Alegria Mar Mediterrania
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 8 694 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Apc Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

Hotel Alegria Mar Mediterrania****Sup leží na krásném místě v první řadě u pláže v letovisku Santa Susanna. Jde o město známé pro své dlouhé pláže a nachází se blízko oblíbené a populární Barcelony. Hotel se nechal inspirovat středomořskou architekturou a prošel celkovou rekonstrukcí, která proběhla v r. 2013. Všechny pokoje jsou nově zařízené s moderním vybavením a nabízejí příjemné posezení na balkoně s výhledem na moře. Hotel je ideální pro náročné klienty, kteří milují pohodlí a hledají rovnováhu a klid. Hotel je přístupný mládeži od 16 let.

Popis ubytování

Slevy a speciální akce3. dospělá os. 30%, pokoj Junior Suite: 3. a 4. dosp. os. 30%Službyrecepce, výtah, úschovna zavazadel, Wi-Fi, klimatizace, restaurace, snack bar, knihovna, půjčovna kol, zahrada, venkovní bazén (se slanou vodou), bar i bazénu, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, parkování, spa centrum (krytý bazén, sauny, theraphy sprchy, vířivka se slanou vodou, hydro-masážní trysky), masáže, jóga a pilates, fitness, animační programy, domácí mazlíček (max. 8 kg), pronájem os. vozů, zapůjčení kol, bezbariérový přístupStravasnídaně, polopenze, plná penze, all inclusive (formou bufetu)Ubytovánídvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (pouze pro dospělé od 16 let), koupelna s WC, fén, telefon, LED TV, trezor (za poplatek), minibar, klimatizace, wifi, balkon s výhledem, župan a pantofle, za příplatek pokoje na jižní stranu nebo pokoje Junior Suite (max. pro 4 os.) s přímým výhledem (navíc hydro-masážní vana/sprcha)Dopravavlastní, autokarová nebo letecká (viz Doprava)Autokarová dopravaJe zajišťována autokary s klimatizací v období 26.5. - 24.9.2017. Odjezdy z ČR každý pátek, zpět ze Španělska do ČR každou sobotu a návrat do ČR v neděli.
Pozn.: Možnost prodloužených termínů na dotaz v CK.
CENA zpáteční jízdenky 2950Kč/os., jednosměrná 1900Kč/os., při pobytu na 2 a více týdnů cena 3600Kč/os. • ZÁKLADNÍ NÁSTUPNÍ MÍSTA bez příplatku: 1. trasa - Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň, Rozvadov, 2. trasa - např. Č. Lípa, Děčín, Ústí n. Labem, Teplice, Bílina, Most, Chomutov, Kadaň, Klášterec n. Ohří, Ostrov n. Ohří, K. Vary, Sokolov, Cheb - ostatní základní místa na dotaz dle prodeje • DALŠÍ NÁSTUPNÍ MÍSTA za příplatek 250Kč/os (min. 4 os.).: Příbram, za příplatek 300Kč/os (min. 4 os.).: Tábor, Č. Budějovice, Písek, Hradec Králové, Pardubice, Liberec, Ml. Boleslav, Olomouc, ... za příplatek 400Kč/os (min. 4 os.).: Brno, Jihlava, ... za příplatek 450Kč/os (min. 4 os.).: Opava, Ostrava, Nový Jičín, ... ostatní nástupní místa na dotaz dle prodeje • dopravce si vyhrazuje změnu nástupního místa při počtu do 4 klientů bez nároku na slevu změny nástupního místa • nad 15 osob se příplatek za jiné nástupní místo nehradí • příplatek za výběr místa v autobuse - místenka 300Kč/os.Letecká dopravaLETECKÁ DOPRAVA: ke všem zájezdům na pobřeží Costa Maresme a Costa Brava nabízíme leteckou dopravu na pravidelné lince Praha - Barcelona – Praha. Cena letenky je kalkulována v nejnižší cenové třídě. Odlety a přílety jsou každý den v týdnu. Je možné vybrat si libovolný počet dní a letenku k ubytování nakombinovat na Vámi vybraný počet dní pobytu, např. 7, 10, 11 a 14 nocí (cena ubytování dle platného ceníku).
PŘI VČASNÉM NÁKUPU LETENKY MŮŽETE UŠETŘIT AŽ NĚKOLIK TISÍC KORUN.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.