Hotel Bernat II - Std-Pl-Bs

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Costa Brava, Calella
Ubytování Hotel Bernat II
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 13 223 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Apc Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

Moderní hotel nacházející se pouhých 100m od pláže a nedaleko centra městečka Calella. V hotelu je hostům k dispozici bazén s terasou a lehátky, welness a tělocvična. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi. K hotelu patří Beach Restaurant Bahari Club, nacházející se na nedaleké pláži.

Popis ubytování

Slevy a speciální akceděti 2 - 16 let: 1. dítě 100%, 2. dítě 100%, v termínu 4.7. - 26.8. 2. dítě 70%, 3. a 4. osoba 50%Službyvstupní hala s recepcí, úschovna zavazadel, klimatizované společenské prostory, výtah, restaurace, bar, místnost s TV, zahrada s terasou, bazénem s dětským brouzdalištěm a s lehátky, dětský klub, animační programy (v hl. sezóně), wifi, bezbariérový přístup, za poplatek: videoherna, internet, parking, sauna, SPA, wellness, praní a čištění prádla, pronájem kol a os. vozůStravasnídaně, polopenze, plná penze (formou bufetu)Ubytovánídvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelna s WC, fén, telefon, TV/SAT, wifi, klimatizace, trezor (za poplatek), balkon, některé s výhledem na bazén, bezbariérové pokoje (na vyžádání)Dopravavlastní, autokarová nebo letecká (viz Doprava)Autokarová dopravaJe zajišťována autokary s klimatizací v období 26.5. - 24.9.2017. Odjezdy z ČR každý pátek, zpět ze Španělska do ČR každou sobotu a návrat do ČR v neděli.
Pozn.: Možnost prodloužených termínů na dotaz v CK.
CENA zpáteční jízdenky 2950Kč/os., jednosměrná 1900Kč/os., při pobytu na 2 a více týdnů cena 3600Kč/os. • ZÁKLADNÍ NÁSTUPNÍ MÍSTA bez příplatku: 1. trasa - Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň, Rozvadov, 2. trasa - např. Č. Lípa, Děčín, Ústí n. Labem, Teplice, Bílina, Most, Chomutov, Kadaň, Klášterec n. Ohří, Ostrov n. Ohří, K. Vary, Sokolov, Cheb - ostatní základní místa na dotaz dle prodeje • DALŠÍ NÁSTUPNÍ MÍSTA za příplatek 250Kč/os (min. 4 os.).: Příbram, za příplatek 300Kč/os (min. 4 os.).: Tábor, Č. Budějovice, Písek, Hradec Králové, Pardubice, Liberec, Ml. Boleslav, Olomouc, ... za příplatek 400Kč/os (min. 4 os.).: Brno, Jihlava, ... za příplatek 450Kč/os (min. 4 os.).: Opava, Ostrava, Nový Jičín, ... ostatní nástupní místa na dotaz dle prodeje • dopravce si vyhrazuje změnu nástupního místa při počtu do 4 klientů bez nároku na slevu změny nástupního místa • nad 15 osob se příplatek za jiné nástupní místo nehradí • příplatek za výběr místa v autobuse - místenka 300Kč/os.Letecká dopravaLETECKÁ DOPRAVA: ke všem zájezdům na pobřeží Costa Maresme a Costa Brava nabízíme leteckou dopravu na pravidelné lince Praha - Barcelona – Praha. Cena letenky je kalkulována v nejnižší cenové třídě. Odlety a přílety jsou každý den v týdnu. Je možné vybrat si libovolný počet dní a letenku k ubytování nakombinovat na Vámi vybraný počet dní pobytu, např. 7, 10, 11 a 14 nocí (cena ubytování dle platného ceníku).
PŘI VČASNÉM NÁKUPU LETENKY MŮŽETE UŠETŘIT AŽ NĚKOLIK TISÍC KORUN.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.