Hotel Caprici - Pr-Vl

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Costa Maresme, Santa Susanna
Ubytování Hotel Caprici
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 5 390 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Apc Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

Hotel Caprici je velmi pěkný hotel, umístěný přímo na pláži na klidném místě na okraji letoviska Santa Susanna. V roce 2014 získal označení 4*, přesto službami odpovídá 3*. Díky své poloze patří mezi jeden z neoblíbenějších hotelů mezi turisty. Vzdálenost od centra městečka cca 2,3 km. Hotel je vhodný pro klienty, kteří chtějí klidnější ubytování přímo na pláži s možností navštívení nedalekého rušného turistického centra letoviska.

Popis ubytování

Slevy a speciální akceděti 2 - 11 let: 1. dítě 100%, 2. dítě 25%, 3. a 4. osoba 25%Službyrecepce, úschovna zavazadel, klimatizované společenské prostory, restaurace, bar, 2 výtahy, kulečník, videoherna, místnost s TV, internetové připojení, prádelna, parking ZDARMA, zahrada s bazénem, barem (červen - září), dětským parkem, sluneční terasou a dětským bazénem, animační programy (od 15.6. do 15.9.), dětský klub, bezbariérový přístup, za poplatek: sauna, fitness (od 16h do 18h ZDARMA), stolní tenisStravasnídaně, polopenze, plná penze (formou bufetu)Ubytovánídvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (2 dvoulůžkové postele 135x190), koupelna s WC, telefon, TV/SAT, trezor (za poplatek), klimatizace, balkón nebo terasa, některé pokoje s výhledem na moře nebo na bazén, bezbariérové pokoje (na vyžádání). Pokoj Privilege - zrekonstruované pokoje s výhledem na moře, kvalitnější připojení Wifi, osušky k bazénu (kauce), úschovna zavazadel v den příjezdu a odjezdu,1x/dosp. osoba zdarma vstup do saunyF2-PLdvoulůžkový pokoj s možností až 2 přistýlek
Dvoulůžkový pokoj, koupelna s WC, balkón (jen v některých pokojích), možnost až dvou přistýlek.Dopravavlastní, autokarová nebo letecká (viz Doprava)Autokarová dopravaJe zajišťována autokary s klimatizací v období 26.5. - 24.9.2017. Odjezdy z ČR každý pátek, zpět ze Španělska do ČR každou sobotu a návrat do ČR v neděli.
Pozn.: Možnost prodloužených termínů na dotaz v CK.
CENA zpáteční jízdenky 2950Kč/os., jednosměrná 1900Kč/os., při pobytu na 2 a více týdnů cena 3600Kč/os. • ZÁKLADNÍ NÁSTUPNÍ MÍSTA bez příplatku: 1. trasa - Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň, Rozvadov, 2. trasa - např. Č. Lípa, Děčín, Ústí n. Labem, Teplice, Bílina, Most, Chomutov, Kadaň, Klášterec n. Ohří, Ostrov n. Ohří, K. Vary, Sokolov, Cheb - ostatní základní místa na dotaz dle prodeje • DALŠÍ NÁSTUPNÍ MÍSTA za příplatek 250Kč/os (min. 4 os.).: Příbram, za příplatek 300Kč/os (min. 4 os.).: Tábor, Č. Budějovice, Písek, Hradec Králové, Pardubice, Liberec, Ml. Boleslav, Olomouc, ... za příplatek 400Kč/os (min. 4 os.).: Brno, Jihlava, ... za příplatek 450Kč/os (min. 4 os.).: Opava, Ostrava, Nový Jičín, ... ostatní nástupní místa na dotaz dle prodeje • dopravce si vyhrazuje změnu nástupního místa při počtu do 4 klientů bez nároku na slevu změny nástupního místa • nad 15 osob se příplatek za jiné nástupní místo nehradí • příplatek za výběr místa v autobuse - místenka 300Kč/os.Letecká dopravaLETECKÁ DOPRAVA: ke všem zájezdům na pobřeží Costa Maresme a Costa Brava nabízíme leteckou dopravu na pravidelné lince Praha - Barcelona – Praha. Cena letenky je kalkulována v nejnižší cenové třídě. Odlety a přílety jsou každý den v týdnu. Je možné vybrat si libovolný počet dní a letenku k ubytování nakombinovat na Vámi vybraný počet dní pobytu, např. 7, 10, 11 a 14 nocí (cena ubytování dle platného ceníku).
PŘI VČASNÉM NÁKUPU LETENKY MŮŽETE UŠETŘIT AŽ NĚKOLIK TISÍC KORUN.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.