Hotel Papi - Std-Pl

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Costa Brava de Barcelona, Malgrat de Mar
Ubytování Hotel Papi
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 5 054 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Apc Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

Hotel Papi je nově zrekonstruovaný rodinný hotel, nacházející se do 100m od moře, kousek od rušné pobřežní promenády v Malgrat de Mar. Hotel nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných a příjemně zařízených pokojích s výhledem do zahrady s bazénem nebo do okolí. Hotel Papi je díky široké nabídce služeb a zábavy vhodným hotelem pro všechny věkové kategorie. K hotelu patří nově zrekonstruovaná zahrada o 1000m2 se sluneční terasou a bazénem, dvěma vířivkami, bazénem pro děti, s řadou animačních programů a dekorativním prostředím, ideálním k odpočinku a relaxu.
 

Popis ubytování

Slevy a speciální akceděti 2 - 10 let: 1. dítě 100%, v termínu 8.7. - 8.9. 70%, 2. dítě 50%, 3. osoba 30%Službyvstupní hala s recepcí, salon, úschovna zavazadel, 3 výtahy, místnost s TV, restaurace, 2 bar, garáže/parking (za poplatek), Wi-Fi připojení na recepci a v lobby hale, kulečník, stolní tenis, videoherna, obchody, supermarket, diskotéka, venkovní zahrada se sluneční terasou a bazén, dětským bazénem a barem u bazénu, animační programy, bezbariérový přístupStravasnídaně, polopenze, plná penze (formou bufetu)Ubytovánídvoulůžkové pokoje po rekonstrukci, s možností jedné až dvou přistýlek, koupelna s WC, klimatizace, telefon, TV/SAT, trezor, balkón nebo teresa, bezbariérové pokoje (na vyžádání)Dopravavlastní, autokarová nebo letecká (viz Doprava)Autokarová dopravaJe zajišťována autokary s klimatizací v období 26.5. - 24.9.2017. Odjezdy z ČR každý pátek, zpět ze Španělska do ČR každou sobotu a návrat do ČR v neděli.
Pozn.: Možnost prodloužených termínů na dotaz v CK.
CENA zpáteční jízdenky 2950Kč/os., jednosměrná 1900Kč/os., při pobytu na 2 a více týdnů cena 3600Kč/os. • ZÁKLADNÍ NÁSTUPNÍ MÍSTA bez příplatku: 1. trasa - Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň, Rozvadov, 2. trasa - např. Č. Lípa, Děčín, Ústí n. Labem, Teplice, Bílina, Most, Chomutov, Kadaň, Klášterec n. Ohří, Ostrov n. Ohří, K. Vary, Sokolov, Cheb - ostatní základní místa na dotaz dle prodeje • DALŠÍ NÁSTUPNÍ MÍSTA za příplatek 250Kč/os (min. 4 os.).: Příbram, za příplatek 300Kč/os (min. 4 os.).: Tábor, Č. Budějovice, Písek, Hradec Králové, Pardubice, Liberec, Ml. Boleslav, Olomouc, ... za příplatek 400Kč/os (min. 4 os.).: Brno, Jihlava, ... za příplatek 450Kč/os (min. 4 os.).: Opava, Ostrava, Nový Jičín, ... ostatní nástupní místa na dotaz dle prodeje • dopravce si vyhrazuje změnu nástupního místa při počtu do 4 klientů bez nároku na slevu změny nástupního místa • nad 15 osob se příplatek za jiné nástupní místo nehradí • příplatek za výběr místa v autobuse - místenka 300Kč/os.Letecká dopravaLETECKÁ DOPRAVA: ke všem zájezdům na pobřeží Costa Maresme a Costa Brava nabízíme leteckou dopravu na pravidelné lince Praha - Barcelona – Praha. Cena letenky je kalkulována v nejnižší cenové třídě. Odlety a přílety jsou každý den v týdnu. Je možné vybrat si libovolný počet dní a letenku k ubytování nakombinovat na Vámi vybraný počet dní pobytu, např. 7, 10, 11 a 14 nocí (cena ubytování dle platného ceníku).
PŘI VČASNÉM NÁKUPU LETENKY MŮŽETE UŠETŘIT AŽ NĚKOLIK TISÍC KORUN.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.