Hotel Romantica

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Mallorca, Colonia de Sant Jordi
Ubytování Hotel Romantica***
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 21 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování V ceně pobytu je polopenze formou švédských stolů, temati cké večeře, 3× týdně barbecue, koutek pro vegetariány a bezlepkovou dietu. Za příplatek možnost plné penze vč. vody a vína nebo all inclusive (plná penze, výběr nápojů místníprodukce a drobného občerstvení 10–23 hod. Káva, zákusky a zmrzlina 15–18 hod.).

Popis ubytování

UbytováníDvoulůžkové pokoje s klimati zací, balkonem, telefonem, TV se satelitem, soc. zařízením , vysoušečem vlasů a trezorem (za poplatek). Možnost 1 přistýlky pro dítě nebo dospělého. Pokoje mají čelní (za příplatek) nebo boční výhled na moře. Na místě možnost pronájmu miniledničky za poplatek. Děti do 6,99 let mají pobyt na přistýlce zdarma, děti do 12,99 let výrazné slevy.

Popis lokality ubytování

Colonia de San Jordi je původní rybářská vesnice, dnes romanti cký přístav s řadou sportovních lodí a rybářských bárek, obklopený dlouhými písečnými plážemi s pozvolným přístupem do křišťálově čisté vody tyrkysových a smaragdových barev – Es Carbó a Es Trenc. Přírodní prostředí, poklidná atmosféra a výhledy na blízké souostroví Cabrera, které je národním parkem, to jsou hlavní přednosti střediska. Navíc pláž Es Trenc je považovaná za jednu z nejpůvabnějších pláží ostrova s písečnými dunami a halabskými borovicemi. Možnost lodních výletů na ostrov Cabrera. Vzdálenost od leti ště 46 km.

Program zájezdu

Popis

Hotel se nachází na jižním pobřeží Mallorky na okraji kouzelného a poklidného střediska Colonia de Sant Jordi (Španělsko, Mallorca), v blízkosti četných panenských pláží, včetně pláže Es Trenc s karibským nádechem. Ideální místo pro koupání, procházky na kole či pěšky podél promenád, které spojují všechny přilehlé pláže s rybářským a sportovním přístavem v centru Colonie. Ideální hotel pro rodiny s dětmi, které mají k dispozici svůj bazén s tobogánem, dětskou zahradu a miniklub. Dále je k dispozici bazén pro dospělé, půjčovna kol, restaurace s bufetovým servisem, konferenční sál, bar, venkovní terasa, sportovní hřiště, tenisový kurt, pingpong, kulečník. Za poplatek přístup na internet a Wi-Fi. U nedalekých písečných pláží pozvolný přístup do vody. U hotelu molo s lehátky a žebříky do vody.

Doprava

Doprava na Mallorcu je zajištěna letadly Boeing 737 české letecké společnosti Smart Wings. Odlety jsou z Brna, Prahy a Ostravy do Palma de Mallorca.

Příplatky

Oběd: 250 Kč/noc Jednolůžkový pokoj: 750 Kč/noc All inclusive dospělí: 450 Kč/noc, děti 2–7 let: 0 Kč/noc, děti 7–13 let: 220 Kč Čelní výhled na moře: 150 Kč/os./noc

Příbuzné produkty

Hotel Romantica*** 10/11 nocíZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.