Iberostar Albufera Park

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Mallorca, Playa de Muro
Název ubytování Iberostar Albufera Park
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 31 007 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Iberostar Albufera Park se nachází asi 2,5 km od Ca'n Picafort, ve městě Playa de Muro. Port de Alcudia je vzdáleno asi 8 km - zastávka místní hromadné dopravy je asi 250 m od hotelu. U hotelu se nachází supermarket. Hotel leží asi 65 km od letiště, transfer trvá 1-1,5 hodiny.

Pláž
Hotel Iberostar Albufera Park se nachází u dlouhé, široké, písečné pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 8 EUR/os.).

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, hlavní restaurace, bar, bar u bazénu, palmová zahrada s prosluněnou terasou, lehátka a slunečníky, bazén - stuha, brouzdaliště, krytý bazén, dětské hřiště, půjčovna aut. Hostům je k dispozici pračka a sušička (za poplatek), lékařská péče (za poplatek), obchod se suvenýry, novinový stánek. Hotel Iberostar Albufera Park poskytuje plážové osušky - záloha cca 10 EUR. Kromě toho mohou hosté využívat infrastrukturu sesterského hotelu, nacházejícího se hned vedle hotelu Iberostar Albufera Playa: restauraci a’la carte, bazény, prosluněné terasy, lehátka a slunečníky, diskotéku.

Pokoje
Hotel Iberostar Albufera Park má 240 moderně a funkčně zařízených apartmánů pro max. 4 osoby (3+1 nebo 2+2). Všechny se samostatnou ložnicí, obývacím pokojem (pohovka pro dvě osoby) a malým kuchyňským koutem (nádobí, příbory, skleničky, lednička, mikrovlnná trouba). Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), WC, klimatizací, TV, telefonem a balkonem (zahradní nábytek), trezorem (za poplatek).
Dětská postýlka do 2 let - zdarma.

Strava
Snídaně a večeře jsou podávány formou bohatého bufetu. Možnost příplatku k All Inclusive. All Inclusive: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu. Alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 - 24:00, na diskotéce do 01:00), koláče, zmrzlina, káva, čaj (15:00 - 17:00), občerstvení (12:30 - 15:30).

Sport a zábava
Zdarma: aerobik, lukostřelba, šipky, gymnastika, stolní tenis (záloha), volejbal, posilovna, vířivka, sauna, vodní pólo. Za poplatek: kulečník, videohry, půjčovna kol. Hotelový řetězec Iberostar zve do Thai Zen SPA - masáže a procedury na obličej a tělo jsou za příplatek. Většina výše uvedené infrastruktury je v Iberostar Albufera Playa. Hotel Iberostar Albufera Park poskytuje bohatý animační program pro dospělé a děti. Mini klub (4-7 let) je v provozu od dubna do října, Maxi klub (8-13 let) od června do září, Teenie klub (14-17 let) v červenci a srpnu.

Internet
Internetový koutek v lobby - za poplatek, Wi-Fi připojení k internetu - v areálu hotelu - zdarma, rychlejší internet - za poplatek (cca 20 EUR/týden, 25 EUR/2 týdny).

Místní kategorie
****

Náš názor
Hotel Iberostar Albufera Park tvoří spolu s hotelem Albufera Playa jedinečný obsáhlý komplex s bohatým sportovně-rekreačním zázemím. "+" za vybavení apartmánů a umístění přímo u pláže.

Jiné
www.iberostar.com

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

ProgramDen první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfery letiště – hotel – letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje.JinéŠPANĚLSKO – MALLORCA obecné informace

Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit dolary USA. 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné připočteno k ceně. 

Vízum
Obyvatelé ČR mohou cestovat do Španělska s platným průkazem totožnosti nebo cestovním pasem.

Čas
Stejný jako v České republice.  

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR; 1 l vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,65 EUR. Na mnoha místech stojí poštovní schránky, často jsou i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Ceny telefonních karet se pohybují mezi 6-12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho operátora před odjezdem na dovolenou.  
 
Mallorca
Nejznámější ostrov Španělska každoročně přitahuje miliony lidí z celé Evropy. Mírné klima, nekonečné pláže, zátoky, horské vesnice a pobřežní přístavy - krajina ostrova je tak rozmanitá, že je nemožné se zde nudit. V centru jižní části ostrova se nachází město Palma de Mallorca, které je kulturním a zábavním centrem. Severní pobřeží od Puerto de Alcudia na jih je rájem pro rodiny s dětmi.

Rekreační střediska na Mallorce:

Playa de Palma / El Arenal
Oba areály se nacházejí podél několikakilometrové pláže s pobřežní promenádou a mnoha kavárnami, obchody a restauracemi. Ideální místo pro mladé lidi vyhledávající zábavu. Hezká pláž a koupání v moři během dne a večer nespočet barů a diskoték. Výhodou je také blízkost krásného hlavního města ostrova - Palma de Mallorca. Město zaujme starým městem a nádhernou katedrálou nacházející se na nábřeží u jachtařského přístavu.

Magaluf
Mekka mladých lidí, z větší části Britů, vyhledávajících slunce a zábavu. Krásná zálivová pláž s bílým pískem a intenzivní noční život jsou pro tuto lokalitu charakteristické. Naše hotely na okraji letoviska umožňují klidnou dovolenou, ale zároveň i možnost využití všech turistických atrakcí letoviska Magaluf.

Santa Ponsa
Letovisko se nachází cca 25 km od hlavního města ostrova v krásné zátoce. Pro obyvatele ostrova je Santa Ponsa víkendovým letoviskem a mnoho z nich má zde své byty a domy. Je zde jen malo hotelů a krásná zálivová pláž není nikdy přelidněná. Město také nabízí mnoho příležitostí pro procházky zelení a místní komunikace umožňuje snadný přístup do hlavního města.

Alcudia / Alcudijský záliv
Alcudia na severní části ostrova je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Alcudijský záliv je vzdálen jen několik kilometrů od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Podél pobřeží se nachází mnoho hotelů různých standardů zaměřených na rodinnou dovolenou. Hotely na této straně ostrova jsou nižší, stojí na vyvýšeném terénu a jsou obklopené zahradami plnými zeleně. Okolí zálivu nabízí také různé turistické atrakce - obchody, kavárny, pěší promenádu, aquapark a další atrakce pro děti.

Odlety: Varšava, Katovice, Poznaň, Gdańsk, Wroclaw a Krakov. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky Rainbow Tours na letišti. Aktuální letový řád sledujte na: www.rozklady.r.pl.Výlety v okolíJESKYNĚ MALLORCY - cena cca 47 EUR
Výlet do jeskyní povede přes Algaida, Montuiri, Manacor - známé pro svůj nábytkářský průmysl a výrobu umělých perel. Navštívíte dvě jeskyně, z nichž největší je Dračí jeskyně Porto Cristo - mistrovské dílo přírody, které je charakteristické krásnými krápníkovými útvary. V jeskyni se také nachází jedno z největších a nejhlubších podzemních jezer v Evropě, jehož hloubka dosahuje 29 m. Během prohlídky si poslechnete krátký koncert klasické hudby se světelnými efekty.

VALLDEMOSSA - cena cca 30 EUR
Malebné městečko ležící v horách, které si pro zimní dovolenou vybrali Fryderyk Chopin a George Sand. Ve Valldemosse můžete vidět kartuziánský klášter z roku 1399 - La Cartuja a klášterní kostel s klášterní lékárnou, místa pronajatá Chopinem a Sand. V královském paláci ze 14. století si poslechneme klavírní recitál.

POLLENSA a FORMENTOR - cena cca 52 EUR
První bod výletu bude Inca - město známé pro své kožené zboží. Hosté mohou také navštívit místní lihovar a ochutnat zdejší likéry. Dále vede stezka k Formentoru, který je známý pro své krásné bílé pláže a park. Na zpáteční cestě návštěva Pollensy - volný čas na oběd.

ES FOGUERO - cena cca 59 EUR/os, děti do 12 let cca 19 EUR
Španělský večer začíná večeří za doprovodu atraktivního uměleckého programu. Téma večera je Flamenco. To bude předvedeno profesionálním španělským baletem, který potěší tancem (od klasiky až po současné flamenco), kostýmy a hudbou a navodí jedinečnou atmosféru.

KOLEM OSTROVA - cena cca 70 EUR
Prohlídka začíná odjezdem vlakem z Palmy. Cestou lze obdivovat nádherné scenérie, plantáže stromů a pohoří západního pobřeží. Cesta lodí pokračuje do La Calobra, kde je možné prohlédnout si Gorge Torrent de Paris nebo využít svůj volný čas k opalování. Na zpáteční cestě poputuje cesta údolím Lluc, kde je nejcennější památkou klášter velké Panny Marie - patronky ostrova.

AQUACITY - cena cca 24 EUR/os, děti do 12 let cca 17 EUR
Vodní komplex v El Arenal s různými bazény a tobogány je jedním z největších v Evropě.

MARIENLAND - cena cca 30 EUR/os, děti do 12 let cca 22 EUR
Vystoupení delfínů, papoušků a tuleňů. Další zajímavostí je mořské akvárium, mini zoo a plavecký bazén s tobogánem pro ty nejmenší. Vynikající výlet pro děti.

Upozornění! Předchozí popisy místních zájezdů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny pořádány. Úplný seznam dostupných místních atrakcí spolu s jejich aktuálním ceníkem je k dispozici u našich delegátů.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.