Ibh Diamond

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Tenerife, Los Gigantes
Název ubytování Ibh Diamond
Typ ubytování Apartmány
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 18 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

PolohaNa západním pobřeží, 50 km od letiště, nad městečkem Los Gigantes.Vybavení objektuTerasovitě komplex umístěný na vyvýšenině nabízí celkem 30 apartmánů, recepci s omezeným provozem (od 7.00 do 23.00 hod.), výtah, bezplatné Wi-Fi připojení ve veřejných prostorách, bar u bazénu a malý obchod v prostorách recepce. Na sluneční terase s krásným výhledem je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), bazén pro děti, lehátka a slunečníky.Apartmán – 1 ložnice(cca 40 m2) Samostatná dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části dveřmi. Do vybavení patří klimatizace, integrovaný kuchyňský kout (lednička, mikrovlnná trouba, toustovač, kávovar), rozkládací pohovka, televize se satelitními programy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, trezor (k pronájmu), koupelna (sprchový kout s masážní sprchou) s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasa s výhledem na moře.
Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).Apartmán – 2 ložnice(cca 60 m2) Základní vybavení je stejné jako v apartmánu - 1 ložnice, navíc má druhou samostatnou dvoulůžkovou ložnici a kuchyň kompletně oddělenou od obývací části.
Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).SportV hotelu je zdarma stolní tenis a kulečník na mince.StravováníApartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření s možností dokoupení snídaní.ObchodyPřístav a několik obchůdků se nachází cca 500 m od apartmánů.PlážMenší pláž s černým pískem je vzdálena přibližně 800 m.Internetové stránkywww.infinitybluehotels.com

Popis lokality ubytování

PopisPopis ostrova: Tenerife je, co se rozlohy týče, největšímz Kanárských ostrovů a v návštěvnosti velmi zdatněsoupeří s ostrovem Gran Canaria. Říká se mu také„ostrov věčného jara“, a to díky stálému počasí, kteréje turisty tolik ceněno stejně jako ohromný národnípark ve vnitrozemí ostrova. Tomu vévodí hora Picodel Teide, která je dokonce nejvyšší horou celého Španělska.
Zajímavosti ostrova: Jak již bylo řečeno, hlavní dominantouostrova je bez pochyby Pico del Teide (3 718 mn. m.). Tato spící sopka je vidět z celého ostrova a těsněpod vrchol dokonce jezdí lanovka. Zkušení turisté vulkánzdolávají po svých od hladiny moře. Okolí hory,které je chráněným národním parkem, poskytuje skutečněúchvatnou podívanou, od téměř měsíční krajiny(zde se natáčelo i několik scén z filmu Hvězdné války)až po hojnou vegetaci. Za návštěvu určitě stojí malebnáměstečka na severu ostrova jako Orotava neboMasca. Ve městě La Laguna najdete kromě nejstaršíuniverzity ostrova také katedrálu ze 17. století, kteráje na seznamu UNESCO. Významným místem, předevšímpro věřící obyvatele, je městečko Candelaria,hlavní poutní místo celého souostroví. Podle legendyse zde už ve 14. století (tedy v pohanských dobách předpříchodem Španělů) zjevila Panna Marie a jako Virgende la Candelaria se stala patronkou Kanárských ostrovů.Ovšem na Tenerife rozhodně nelze opomenoutvěhlasné karnevaly, které jsou dokonce druhé největšína světě hned po slavném Rio de Janeiru.
Rekreační oblasti: Playa de las Américas,Costa Adeje,Los Cristianos,Puerto Santiago,Los Gigantes,Las Caletillas,Puerto de la Cruz.
Pláže: Na ostrově je celkem 140 pláží, které zabírají68 km z celkem 269 km pobřeží. Ty nejznámější jsouPlaya las Vistas (800 m dlouhá, světlešedý písek), Playade la Arena (100 m dlouhá, černý jemný písek), PlayaJardín (700 m dlouhá, černý jemný písek), Playa de lasTeresitas (1 500 m dlouhá, bílý jemný písek navezený zeSahary), Playa de Faňabé (700 m dlouhá, tmavý písek),Playa del Duque (500 m dlouhá, světlý písek) a Playa deMedano (několik menších pláží v celkové délce 2 km,světlešedý až tmavý písek).
Aktivity: Koho nebaví opalování a koupání v moři,může na ostrově Tenerife zkusit celou řadu dalších aktivit.Dá se tu rybařit, potápět, surfovat, jezdit na kole,létat na padáku i trekovat. Můžete zkusit i místní golfováhřiště, kterých má Tenerife ze všech Kanárských ostrovůnejvíc, a jelikož se tu teploty po celý rok pohybujímezi 25 – 29 °C, budete mít přímo ideální podmínky.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.