Jardín Del Conde

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, La Gomera, Valle Gran Rey
Název ubytování Jardín Del Conde
Typ ubytování Aparthotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 20 300 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

PolohaNa jihozápadě ostrova u národního parku Charco del Conde, 50 km od letiště, v oblasti La Puntilla ve Valle Gran Rey.

Zájezd na ostrov La Gomera je realizován s přelety/přejezdy lodí mezi ostrovy Tenerife - La Gomera nebo Gran Canaria - La Gomera.
Na ostrově La Gomera není k dispozici informační kniha ani osobně delegát Canaria travel.Vybavení objektuAparthotel se skládá z 3 dvoupatrových budov a nabízí celkem 74 apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, možnost Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, restaurace, bar, parkoviště. Uprostřed půlhektarové tropické zahrady je velký bazén pro dospělé, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky.Apartmán(cca 50 m2) Dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části dveřmi. Do vybavení patří integrovaný kuchyňský kout, rozkládací pohovka, televize se satelitními programy, telefon, trezor (k pronájmu) a koupelna s WC. Apartmány v přízemí mají terasu s výhledem na bazén, ostatní mají balkon s výhledem do zahrady nebo boční výhled na moře.Maximální obsazenost – 3 osoby a 1 dítě do 2 let.SportOkolí je vhodné pro turistiku, horskou cyklistiku, potápění a rybolov.StravováníApartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření. Za příplatek je možné objednat snídaně formou švédský stolů v hotelové kavárně Early.ObchodyPřibližně 100 m od hotelu jsou různé obchůdky, restaurace a bary.PlážMenší přírodní pláž Charco del Conde s černým lávovým pískem je oddělena od hotelu jen malou pobřežní silnicí, cca 1 km od komplexu leží větší pláž s černým lávovým pískem Playa de Valle Gran Rey.Internetové stránkywww.jardindelconde.com

Popis lokality ubytování

PopisKlidná oblast ležící na ostrově La Gomera.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.