Los Molinos

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, La Palma, Los Cancajos
Název ubytování Los Molinos
Typ ubytování Apartmá
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 19 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bez stravování. Možnost dokoupení snídaně formou bufetu nebo polopenze (snídaně a večeře formou bufetu) v hotelu Brenas Garden odděleného silnicí.

Popis ubytování

Druh ubytováníApartmáDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hotelu40 apartmá, 2 patra, bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma. Recepce s omezeným provozem možností trezoru za poplatek v hotelu Brenas Garden odděleného silnicí.Sportovní vyžitíZa poplatek: minigolf.Aktivity pro dětiDětský bazén, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).Popis pokojůAPSV: koupelna/WC, topení, obývací pokoj s kuchyňským koutem, oddělená ložnice, TV/sat., telefon, trezor za poplatek, balkon nebo terasa s výhledem na oceán.

Popis lokality ubytování

PlážTmavá přírodní lávová pláž Playa de los Cancajos cca 8 km, lehátka a slunečníky za poplatek.PolohaV klidné prostředí ve vyvýšené poloze ve svahu v oblasti Brena Baja. Malé městečko San José s možností drobných nákupů cca 1 km. Turistické letovisko Los Cancajos a hlavní město Santa Cruz de La Palma cca 8 km.



Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.