Majestic

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Španělsko pevnina - Katalánsko - Barcelona
Název ubytování Majestic
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Eurovíkend
Cena za osobu celkem od 18 410 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Cena nezahrnuje: transfery z/na letiště, fakultativní výlety

Popis ubytování

UbytováníPokoje typu Deluxe (koupelna, WC, Wi-fi, klimatizace, kávovar Nespresso, mini bar, TV, telefon, fén).PopisMuzeum secesní architektury, metropole Katalánska, proslavená významnými historickými památkami jako jsou nedokončený chrám rodiny A. Gaudího, katedrála sv. Eulálie ze 14. století v pozoruhodném Starém městě s úzkými křivolakými uličkami. Působivým protikladem je nová část Eixample na šachovnicovém půdorysu s alejemi platanů. Nenechte si ujít romantický pohled z vrcholu Montjuic na celé město, přístav a olympijský stadión. Navštivte také Španělskou vesnici, Muzeum katalánského umění, zajímavé Muzeum mořeplavby a Kolumbův pomník. Ochutnejte místní španělské speciality – mořské plody, paellu, burritas, kvalitní vína při sledování tanečnic flamenca. Podnikněte výlet (pronájem auta zajistíme) do Andorry, do klášteru Montserrat, na Costu Bravu nebo do proslulého střediska vinařství – Tarragony.Vybavení a službyK vybavení hotelu patří dvě restaurace, dva bary, bazén na střeše hotelu, terasa, wellness centrum, posilovna, úschovna zavazadel a 24hodinová recepce. Hotel poskytuje 24hodinovou pokojovou službu.

Popis lokality ubytování

PolohaLuxusní 5* hotel se nachází v centru města. Nákupní třída Las Ramblas a Gaudího secesní dům Casa Batlló se nachází v pěší dostupnosti od hotelu.

Program zájezdu

Program

Individuální od 2 osob s možností zakoupení fakultativních služeb předem. Přehled naleznete níže, ceny uvádíme v záložce Ceník a objednávka. Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají: Transfer Transfer z/na letiště - auto až pro 3 osoby Sdílený transfer z/na letiště - cena za osobu Jízdenky Hop on/hop off - 1 den/2 dny. Okružní autobus se 42 zastávkami u hlavních památek a atrakcí, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích. Barcelona Card - 3 dny. Přístup do 20 různých zařízení – muzea, slevy, kulturní dějiště, centra volného času, restaurace, neomezená městská doprava (včetně muzea čokolády a parku Guell) volné vstupy, průvodce, mapa metra a přehled slev. Výlety Montserrat - 5 h. Cesta přes provinční vesničky do pohoří Montserrat s výškou 1 235 m, návštěva komplexu klášterů a královské baziliky. Cestou zpět zastávka v přístavu s možností prohlídky Aquarium. Denně s místním průvodcem. Umělecká Barcelona - 3 h. Odpolední výlet za uměleckými skvosty slavného architekta Gaudí - Casa Batlo, Casa Mila, Park Guell (památka UNESCO), slavná katedrála Sagrada Familia a přilehlé muzeum. Denně s místním průvodcem. To nejlepší z Barcelony - půldenní výlet za hlavními atrakcemi – Plaza de Catalunya, gotická čtvrť, Španělská vesnička, přístav, výjezd lanovkou na Montjuic s výhledem na město, včetně ochutnávky španělské "cavy". Denně s místním průvodcem. Vstupenky Flamenco show s večeří - 2,5 h ve slavném Palacio del Flamenco. Večeře (hlavní chod paella) s nápoji a show. Flamenco show - předváděná oceněnými umělci v restauraci Nervión, nápoje v ceně. Každý pátek večer. Sagrada Familia – 1,5 h. prohlídka exteriérů i interiérů dominanty města s AJ průvodcem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.