Malgrat de Mar - hotel Sumus Monteplaya

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Malgrat de Mar a Santa Susanna
Název ubytování Sumus Monteplaya
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 9 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

V tomto hotelu je koncept KLUB ADULTS ONLY - děti do 16 let nejsou hotelem akceptovány


Hotel Sumus Monteplaya si zamilujete na první pohled. Do nejmenšího detailu propracované hotelové služby vás nechají prožít pravý „španělský sen”. Hotel se nachází přímo na pobřežní promenádě s obchody, restauracemi, kavárnami a bary. Už při snídani vás okouzlí skvělý výběr a kvalita jídla, pak se necháte zlákat ke sluneční lázni na sluneční terase a den strávíte na pár desítek metrů vzdálené písečné pláži koupáním a sluněním. Po večeři, která je v tomto hotelu jedinečným kulinářským zážitkem, posedíte v příjemném hotelovém baru a zaposloucháte se do šumění vody přepadávající v krásném oblouku z jednoho hotelového bazénu do druhého. Pláž cca 50m, centrum cca 150m.

Služby a zařízení: bazén, relaxační bazén s jacuzzi, recepce, výtah, restaurace, bar v hotelu, bar u bazénu, TV místnost, zahrada, WIFI ve veřejných prostorách hotelu zdarma.
Za příplatek: billiard, videohry, trezor, lednička, parkování, pokoje Superior


Popis dopravy:
za příplatek autokar nebo letenka

Popis stravování

polopenze snídaně a večeře formou švédských stolů, za příplatek plná penze

Popis ubytování

2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), výměna ručníků, klimatizace, balkón, telefon, televize, fén, centrální topení. Za příplatek možno na vyžádání zajistit dvoulůžkové pokoje Superior s garantovaným výhledem na moře či bazén. U těchto pokojů není možná přistýlka na pokoji. Pokoje Superior jsou nadstandardně zařízené, mají větší rozlohu, mini ledničku, žehličku, větší postel, k dispozici jsou ručníky k bazénu a mají Wifi na pokoji zdarma. Cena je uvedena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.