Melia Cala Galdana

**** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Menorca, Cala Galdana
Název ubytování Melia Cala Galdana
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 34 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu (u večeře vyžadováno formální oblečení, u pánů dlouhé kalhoty).

Popis ubytování

Druh ubytováníDvoulůžkový pokojDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hotelu297 pokojů, 10 pater, vstupní hala s recepcí, výtah, bufetová restaurace Mosaico, lobby bar, italská restaurace Casa Nostra, restaurace The Level a lounge s bazénem na terase (pouze pro klienty se službou The Level), služby hotelové prádelny za poplatek, konferenční sál, plážový klub Cape Nao za poplatek. Venku bazén, terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.Sportovní vyžitíZdarma: stolní tenis, aerobik, aktivity v rámci animačních programů. Za poplatek: půjčovna kol, vodní sporty na pláži.Aktivity pro dětiDětský bazének, miniklub (5–12 let), hřiště, hlídání dětí za poplatek (na vyžádání), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).Popis pokojůDRRVI: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., telefon, trezor, minibar za poplatek, omezený boční výhled), balkon. DRLV: viz DR, boční výhled směrem k zálivu Cala Galdana. DRPRE: viz DR, prostornější, výhled směrem na záliv Cala Galdana.

Popis lokality ubytování

PlážPísečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.PolohaPřímo u jedné z nejkrásnějších pláží, obklopen piniovými háji. Centrum střediska s obchody, bary, restauracemi a přístavem cca 200 m. Malebné zátoky La Serpentona a Sant Francesc cca 5 km. Historické město Ciutadella cca 15 km.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.