Meliá Hacienda Del Conde

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Tenerife, Buenavista del Norte
Název ubytování Meliá Hacienda Del Conde
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 29 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

PolohaV západní části ostrova, 70 km od letiště u pohoří Teno. Hotel akceptuje pouze hosty starší 18 let.Vybavení objektuLuxusní hotel postavený v koloniálním stylu nabízí celkem 117 pokojů (3 upravené pro tělesně postižené klienty). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik výtahů, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, 2 restaurace, 2 bary, 6 kongresových místností (až 190 osob), parkoviště. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasy s lehátky a slunečníky. K relaxaci mohou hosté využívat i nabídku služeb YHI Spa (2 500 m2, bazén, hydro-masážní vany, trysky, terapeutické a estetické bahenní koupele, kosmetika apod., vše za poplatek).Standardní pokoj(cca 40 m2) Klimatizovaný dvoulůžkový elegantně zařízený pokoj má ve vybavení televizi se satelitními programy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, telefon, minibar (za příplatek), trezor (zdarma), koupelnu s WC, vysoušečem vlasů a s make-up zrcátkem. Balkon nebo terasa mají výhled do zahrady, za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na golfové hřiště (50 m2).
Maximální obsazenost – 3 osoby.SportHotel stojí přímo na golfovém hřišti Buenavista del Norte. Hned u hotelu se nachází agentura, která zajišťuje rezervaci výletů a treku.StravováníSnídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.ObchodyV hotelu je malý obchod s oblečením a bižuterií. Další možnosti nákupů, restaurace a bary jsou v 800 m vzdáleném centru městečka Buenavista del Norte.PlážPřibližně 500 m pěšky od hotelu je velmi malá, kamenitá pláž a přístup do moře, 10 km od hotelu pláž Punta del Teno s černým pískem a v městečku Icod de los Vinos větší pláž San Marcos také s černým pískem.Internetové stránkywww.melia.com

Popis lokality ubytování

PopisPopis ostrova: Tenerife je, co se rozlohy týče, největšímz Kanárských ostrovů a v návštěvnosti velmi zdatněsoupeří s ostrovem Gran Canaria. Říká se mu také„ostrov věčného jara“, a to díky stálému počasí, kteréje turisty tolik ceněno stejně jako ohromný národnípark ve vnitrozemí ostrova. Tomu vévodí hora Picodel Teide, která je dokonce nejvyšší horou celého Španělska.
Zajímavosti ostrova: Jak již bylo řečeno, hlavní dominantouostrova je bez pochyby Pico del Teide (3 718 mn. m.). Tato spící sopka je vidět z celého ostrova a těsněpod vrchol dokonce jezdí lanovka. Zkušení turisté vulkánzdolávají po svých od hladiny moře. Okolí hory,které je chráněným národním parkem, poskytuje skutečněúchvatnou podívanou, od téměř měsíční krajiny(zde se natáčelo i několik scén z filmu Hvězdné války)až po hojnou vegetaci. Za návštěvu určitě stojí malebnáměstečka na severu ostrova jako Orotava neboMasca. Ve městě La Laguna najdete kromě nejstaršíuniverzity ostrova také katedrálu ze 17. století, kteráje na seznamu UNESCO. Významným místem, předevšímpro věřící obyvatele, je městečko Candelaria,hlavní poutní místo celého souostroví. Podle legendyse zde už ve 14. století (tedy v pohanských dobách předpříchodem Španělů) zjevila Panna Marie a jako Virgende la Candelaria se stala patronkou Kanárských ostrovů.Ovšem na Tenerife rozhodně nelze opomenoutvěhlasné karnevaly, které jsou dokonce druhé největšína světě hned po slavném Rio de Janeiru.
Rekreační oblasti: Playa de las Américas,Costa Adeje,Los Cristianos,Puerto Santiago,Los Gigantes,Las Caletillas,Puerto de la Cruz.
Pláže: Na ostrově je celkem 140 pláží, které zabírají68 km z celkem 269 km pobřeží. Ty nejznámější jsouPlaya las Vistas (800 m dlouhá, světlešedý písek), Playade la Arena (100 m dlouhá, černý jemný písek), PlayaJardín (700 m dlouhá, černý jemný písek), Playa de lasTeresitas (1 500 m dlouhá, bílý jemný písek navezený zeSahary), Playa de Faňabé (700 m dlouhá, tmavý písek),Playa del Duque (500 m dlouhá, světlý písek) a Playa deMedano (několik menších pláží v celkové délce 2 km,světlešedý až tmavý písek).
Aktivity: Koho nebaví opalování a koupání v moři,může na ostrově Tenerife zkusit celou řadu dalších aktivit.Dá se tu rybařit, potápět, surfovat, jezdit na kole,létat na padáku i trekovat. Můžete zkusit i místní golfováhřiště, kterých má Tenerife ze všech Kanárských ostrovůnejvíc, a jelikož se tu teploty po celý rok pohybujímezi 25 – 29 °C, budete mít přímo ideální podmínky.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.