Oasis Boutique Casa Vieja

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Fuerteventura, La Oliva
Název ubytování Oasis Boutique Casa Vieja
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 19 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

PolohaVe vnitrozemí severní části ostrova Fuerteventura, 25 km od letiště, na kraji městečka La Oliva, které bylo v období 17. – 19. století politickým centrem ostrova. Jedná se o ideální místo pro relaxaci a odpočinek.Vybavení objektuHotel vznikl rekonstrukcí venkovské usedlosti z počátku 20. století. Původních 10 pokojů, bylo rozšířeno o 10 nově postavených vilek. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar a 2 typická španělská nádvoří tzv. patia, kde je bazén, lehátka a slunečníky. Součástí je rozlehlá otevřená zahrada.SportOkolí nabízí možnost pěší turistiky a cyklistiky.StravováníSnídaně a večeře jsou v hotelové restauraci. Součástí komplexu je stylová restaurace Casa Vieja, kde připravují i místní speciality na grilu.ObchodyMenší obchody jsou asi 500 m od hotelu a větší nákupní možnosti, obchody, restaurace a bary v centru městečka La Oliva (cca 2 km).PlážNejbližší pláže jsou cca 16 km od hotelu, u překrásných písečných dun se světlým pískem v okolí městečka Corralejo.Internetové stránkywww.oasiscasavieja.com

Popis lokality ubytování

PopisPopis ostrova: Ostrov Fuerteventura je ostrovem nekonečných bílýcha světlých pláží, kterým se ne nadarmo říká „evropskýKaribik“. Kromě rodin s dětmi si jej oblíbili i sportovnínadšenci, kteří zde mají ideální prostředí pro vodní sportyjako je surfing, windsurfing a kiteboarding.
Zajímavosti ostrova: Oproti ostatním ostrovům jeFuerteventura o něco chudší na historické památky.Za návštěvu určitě stojí městečko Betancuria, které byloaž do roku 1834 hlavním městem ostrova s jeho kostelemIglesia de Santa Maria ze 17. století a františkánskýmklášterem Monasterio de San Buenaventura z 15. století.Ostatně většina památek je zde duchovních, jako napříkladkostel Nuestra Senora de Candelaria v městečku LaOliva, nebo Nuestra Senora de la Regla v Pájara. Věčněpofukující vítr se snaží místní obyvatelé od pradávnavyužívat ve svůj prospěch a tak v oblasti Antigua a Villaverdeje krajina doslova poseta větrnými mlýny. OstrovuFuerteventura se také často říká ostrov koz. Skutečně jeto téměř jediné zvíře, které na ostrově potkáte, ale zatov neuvěřitelném množství! Místní kozí sýr patří mezi nejlepšína světě a určitě si nenechejte ujít jeho ochutnávku,a kdo se odváží, tomu doporučujeme ochutnat vyhlášenéspeciality z kozího masa. Kromě sýra se na ostrově vyrábíi sůl a to v unikátních solných pánvích jižně od Caleta deFuste v Museo de la Sal.
Rekreační oblasti: Morro Jable, Corralejo, El Castillo, -->Caleta de Fuste a Costa Calma.
Pláže: Na ostrově je celkem 144 pláží, které dohromadyzabírají 75 km, a z toho je celých 55 km tvořeno bílým pískem!Nejznámější pláže jsou Playa Morro Jable (4 325 mdlouhá, světlý písek), Playa del Matorral (3 800 m dlouhá,světlý písek), Playa de Butihondo (1 500 m dlouhá, zlatožlutýpísek), Playa Esquinzo (3 000 m dlouhá, světlý písek),Playa de Sotavento (11 000 m dlouhá, světlý písek),Playas de Corralejo (9 000 m dlouhá, světlý písek), Playasdel Cotillo (2 800 m dlouhá, světlý až bílý písek), Playasde Esquina (2 800 m dlouhá, světlý písek).
Aktivity: Fuerteventura je ideálním místem k relaxacina pláži a nabízí výborné zázemí pro téměř všechnyvodní sporty a radovánky. Ať už se rozhodnete pro výletna palubě některé z výletních lodí, průzkum vodníhodna, nebo aktivní sportování, budete spokojeni. Jak bylopopsáno, obrovské popularity se zde těší vodní sporty –surfing, windsurfing a kiteboarding, ale nezapomíná sena sportovní rybáře, golfisty a cyklisty. Pokud chcete brátdovolenou s nadhledem, pak desítky kilometrů bílýchpísečných pláží a místní gastronomie Vás jistě uspokojí.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.