Occidental Lanzarote Mar (ex. Barceló Lanzarote)

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Lanzarote, Costa Teguise
Název ubytování Occidental Lanzarote Mar (ex. Barceló Lanzarote)
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 21 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive. U pánů jsou u večeře vyžadovány dlouhé kalhoty.

Popis ubytování

Druh ubytováníDvoulůžkový pokoj, Rodinný pokojDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hoteluRozsáhlý hotelový komplex s celkem 442 pokoji. Vstupní hala s recepcí, restaurace, restaurace `a la carte, piano bar, noční bar, kadeřnictví, konferenční centrum, minimarket. V zahradě 3 bazény (jeden s možností klimatizace/vyhřívání), bar u bazénu a terasa s lehátky a slunečníky zdarma.Sportovní vyžitíZdarma: fitness, basketbal, volejbal, pétanque Za poplatek: tenis, stolní tenis, minigolf, golfové hřiště cca 4 kmAktivity pro děti2 bazény (jeden se skluzavkami), hřiště, herna, miniklub a teens klub (3–15 let), minidisko, minikino, dětská postýlka zdarma a na vyžádání.Popis All InclusiveSnídaně, oběd a večeře formou bufetu Lehký snack během dne (11.00–17.00 hod.) Odpolední čaj, káva, zákusky a zmrzlina pro děti (15.00–18.00 hod.) Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–23.00 hod.)Popis pokojůDR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., telefon, minibar, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. FR: viz DR, prostornější, oddělený obývací prostor.

Popis lokality ubytování

PlážMalá písečno-kamenitá pláž cca 600 m od hotelu (u vstupu do moře kameny a skály; vhodné boty do vody), lehátka a slunečníky za poplatek. Na největší pláž oblasti, Playa de las Cucharas (písečná s pozvolným vstupem do moře), jezdí několikrát denně hotelový minibus zdarma.PolohaNa klidném místě cca 3 km od centra střediska Costa Teguise a cca 4 km od hlavního města Arrecife.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.