Palia Puerto del Sol

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Mallorca, Palma de Mallorca
Název ubytování Palia Puerto del Sol
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 10 141 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Palia Puerto del Sol se nachází v jihovýchodní části ostrova, v malebném letovisku Cala d'Or. Cca 65 km od Palma de Mallorca a cca 60 km od letiště. Poblíž přístav Cala D'Or, centrum letoviska Cala D'Or cca 1,5 km. V blízkosti hotelu obchody, bary a restaurace. Bankomat cca 800 m.
Hotel prošel rekonstrukcí v roce 2012.

Pláž
Hotel Palia Puerto del Sol se nachází cca 800 m od nejbližší pláže, hlavní pláž letoviska je vzdálená cca 1,5 km - možnost bezplatné přepravy hotelovým autobusem (několikrát denně) nebo mini vlakem objíždějícím celé letovisko (za poplatek cca 2 EUR/osoba/1 směr). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 8 EUR/ks).

Vybavení
Recepce 24h, lobby, trezory na recepci (za poplatek cca 15 EUR/týden + záloha na klíč 10 EUR), čítárna, úschovna zavazadel. Restaurace a snack bar u bazénu, 3 sladkovodní bazény, 2 dětská brouzdaliště, sluneční terasa s lehátky a slunečníky (zdarma). Plážové osušky jsou k dispozici za poplatek 5 EUR/týden + záloha 10 EUR. Pro děti malé hřiště se skluzavkami a houpačkami. Hotel Palia Puerto del Sol akceptuje platební karty VISA a MasterCard.

Pokoje
Hotel Palia Puerto del Sol má 227 apartmánů v 5 budovách rozmístěných v rozlehlé zahradě. Všechny pokoje jsou prostorné, vybaveny obývacím pokojem a 1 nebo 2 ložnicemi.
- Apartmány s 1 ložnicí - pro max. 4 dospělé osoby.
- Apartmány se 2 ložnicemi - pro min. 4 osoby, max. 6 dospělých osob (možnost přistýlky formou pohovky). Koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a WC, centrální klimatizace, TV se satelitním příjmem, Wi-Fi (za poplatek), telefon, trezor (cca 15 EUR/týden), balkón nebo terasa. Za příplatek - výhled na přístav.
Dětská postýlka pro dítě do 2 let zdarma na vyžádání.

Upozornění! Rezervace apartmánů se 2 ložnicemi pro méně než 6 osob mohou být převedeny na apartmány s 1 ložnicí.

Strava
All Inclusive zahrnuje: snídaně (08:00-10:00), pozdní snídaně (10:30-11:30), oběd (13:00–15:00) a večeře (19:00–21:30) formou bufetu v hlavní restauraci. Mezi jídly: teplé i studené občerstvení, káva, čaj, dezerty, zmrzlina. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje v baru (10:30–22:30). Během jídla víno, pivo, voda a nápoje.

Sport a zábava
Pro děti: dětské hřiště a mini klub během hlavní sezóny. Zdarma: stolní tenis, petanque, víceúčelové sportovní hřiště. Sportovní aktivity pro děti i dospělé, večerní zábava několikrát týdně. Za poplatek: kulečník (1,50 EUR/hra), diskotéka, vodní sporty na pláži.

Internet
Wi-Fi v celém hotelu (rovněž na pokojích) - za poplatek (cca 5 EUR/den), internetové stanoviště - za poplatek (cca 5 EUR/hod.).

Místní kategorie
***

Webové stránky
http://www.palia.es/

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: http://r.pl/hiszpania-majorka/palia-puerto-del-sol

Náš názor
Výborný poměr cena/kvalita + blízkost letoviska a malebného přístavu. Hotel Palia Puerto del Sol je vynikající volbou pro ty, kteří si chtějí odpočinout na klidném místě a obdivovat krásu rekreačního letoviska Cala D'Or.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

All inclusive

Popis ubytování

ProgramDen první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfery letiště – hotel – letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: místní turistický poplatek, který se hradí při ubytování (hotel 2* - 2,20 EUR/os./noc, hotel 3* - 3,30 EUR/os./noc, hotel 4* a 5* - 4,40 EUR/os./noc), fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje.JinéŠPANĚLSKO – MALLORCA obecné informace

Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit dolary USA. 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné připočteno k ceně. 

Vízum
Obyvatelé ČR mohou cestovat do Španělska s platným průkazem totožnosti nebo cestovním pasem.

Čas
Stejný jako v České republice.  

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR; 1 l vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,65 EUR. Na mnoha místech stojí poštovní schránky, často jsou i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Ceny telefonních karet se pohybují mezi 6-12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho operátora před odjezdem na dovolenou.  
 
Mallorca
Nejznámější ostrov Španělska každoročně přitahuje miliony lidí z celé Evropy. Mírné klima, nekonečné pláže, zátoky, horské vesnice a pobřežní přístavy - krajina ostrova je tak rozmanitá, že je nemožné se zde nudit. V centru jižní části ostrova se nachází město Palma de Mallorca, které je kulturním a zábavním centrem. Severní pobřeží od Puerto de Alcudia na jih je rájem pro rodiny s dětmi.

Rekreační střediska na Mallorce:

Playa de Palma / El Arenal
Oba areály se nacházejí podél několikakilometrové pláže s pobřežní promenádou a mnoha kavárnami, obchody a restauracemi. Ideální místo pro mladé lidi vyhledávající zábavu. Hezká pláž a koupání v moři během dne a večer nespočet barů a diskoték. Výhodou je také blízkost krásného hlavního města ostrova - Palma de Mallorca. Město zaujme starým městem a nádhernou katedrálou nacházející se na nábřeží u jachtařského přístavu.

Magaluf
Mekka mladých lidí, z větší části Britů, vyhledávajících slunce a zábavu. Krásná zálivová pláž s bílým pískem a intenzivní noční život jsou pro tuto lokalitu charakteristické. Naše hotely na okraji letoviska umožňují klidnou dovolenou, ale zároveň i možnost využití všech turistických atrakcí letoviska Magaluf.

Santa Ponsa
Letovisko se nachází cca 25 km od hlavního města ostrova v krásné zátoce. Pro obyvatele ostrova je Santa Ponsa víkendovým letoviskem a mnoho z nich má zde své byty a domy. Je zde jen malo hotelů a krásná zálivová pláž není nikdy přelidněná. Město také nabízí mnoho příležitostí pro procházky zelení a místní komunikace umožňuje snadný přístup do hlavního města.

Alcudia / Alcudijský záliv
Alcudia na severní části ostrova je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Alcudijský záliv je vzdálen jen několik kilometrů od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Podél pobřeží se nachází mnoho hotelů různých standardů zaměřených na rodinnou dovolenou. Hotely na této straně ostrova jsou nižší, stojí na vyvýšeném terénu a jsou obklopené zahradami plnými zeleně. Okolí zálivu nabízí také různé turistické atrakce - obchody, kavárny, pěší promenádu, aquapark a další atrakce pro děti.

Odlety: Varšava, Katovice, Poznaň, Gdańsk, Wroclaw a Krakov. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky Rainbow Tours na letišti. Aktuální letový řád sledujte na: www.rozklady.r.pl.Výlety v okolíJESKYNĚ MALLORCY - cena cca 47 EUR
Výlet do jeskyní povede přes Algaida, Montuiri, Manacor - známé pro svůj nábytkářský průmysl a výrobu umělých perel. Navštívíte dvě jeskyně, z nichž největší je Dračí jeskyně Porto Cristo - mistrovské dílo přírody, které je charakteristické krásnými krápníkovými útvary. V jeskyni se také nachází jedno z největších a nejhlubších podzemních jezer v Evropě, jehož hloubka dosahuje 29 m. Během prohlídky si poslechnete krátký koncert klasické hudby se světelnými efekty.

VALLDEMOSSA - cena cca 30 EUR
Malebné městečko ležící v horách, které si pro zimní dovolenou vybrali Fryderyk Chopin a George Sand. Ve Valldemosse můžete vidět kartuziánský klášter z roku 1399 - La Cartuja a klášterní kostel s klášterní lékárnou, místa pronajatá Chopinem a Sand. V královském paláci ze 14. století si poslechneme klavírní recitál.

POLLENSA a FORMENTOR - cena cca 52 EUR
První bod výletu bude Inca - město známé pro své kožené zboží. Hosté mohou také navštívit místní lihovar a ochutnat zdejší likéry. Dále vede stezka k Formentoru, který je známý pro své krásné bílé pláže a park. Na zpáteční cestě návštěva Pollensy - volný čas na oběd.

ES FOGUERO - cena cca 59 EUR/os, děti do 12 let cca 19 EUR
Španělský večer začíná večeří za doprovodu atraktivního uměleckého programu. Téma večera je Flamenco. To bude předvedeno profesionálním španělským baletem, který potěší tancem (od klasiky až po současné flamenco), kostýmy a hudbou a navodí jedinečnou atmosféru.

KOLEM OSTROVA - cena cca 70 EUR
Prohlídka začíná odjezdem vlakem z Palmy. Cestou lze obdivovat nádherné scenérie, plantáže stromů a pohoří západního pobřeží. Cesta lodí pokračuje do La Calobra, kde je možné prohlédnout si Gorge Torrent de Paris nebo využít svůj volný čas k opalování. Na zpáteční cestě poputuje cesta údolím Lluc, kde je nejcennější památkou klášter velké Panny Marie - patronky ostrova.

AQUACITY - cena cca 24 EUR/os, děti do 12 let cca 17 EUR
Vodní komplex v El Arenal s různými bazény a tobogány je jedním z největších v Evropě.

MARIENLAND - cena cca 30 EUR/os, děti do 12 let cca 22 EUR
Vystoupení delfínů, papoušků a tuleňů. Další zajímavostí je mořské akvárium, mini zoo a plavecký bazén s tobogánem pro ty nejmenší. Vynikající výlet pro děti.

Upozornění! Předchozí popisy místních zájezdů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny pořádány. Úplný seznam dostupných místních atrakcí spolu s jejich aktuálním ceníkem je k dispozici u našich delegátů.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.​Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.