Princesa Yaiza Suite Resort

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Lanzarote, Playa Blanca
Název ubytování Princesa Yaiza Suite Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 27 740 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu (hlavní, italská nebo mexická restaurace) nebo polopenze de luxe s možností večeře ve 3 bufetových a 4 à la carte restauracích (vybrané menu, nutná rezervace). U večeře vyžadováno formální oblečení (u pánů dlouhé kalhoty).

Popis ubytování

Druh ubytováníDvoulůžkový pokoj, Juniorsuita, SuitaDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hotelu385 pokojů rozdělených do 2 částí oddělených silnicí a spojených hotelovým podchodem. Vstupní hala s recepcí, lobby bar, piano bar, 3 bufetové restaurace (italská, mexická a mezinárodní kuchyně), 4 restaurace à la carte (japonská, italská, gourmet, španělská), 6 konferenčních sálů, kadeřnictví, obchůdky a butik. V zahradě 2 bazény (mořská a sladká voda, 1 s možností klimatizace/ vyhřívání), vířivka, snack bar u bazénu, terasa s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.Sportovní vyžitíZdarma: 2 tenisové kurty, paddle, multifunkční hřiště, stolní tenis, fitness, plážový volejbal, squash.Aktivity pro děti2 brouzdaliště v hlavní části hotelu (1 s možností klimatizace/vyhřívání). Hřiště a miniklub Kikoland (hřiště, brouzdaliště, baby klub, miniklub, junior klub od 16 let, divadlo), hlídání dětí za poplatek (na vyžádání). Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).Popis pokojůDRS: koupelna/WC (vysoušeč vlasů, župan a trepky), klimatizace, telefon, trezor, TV/sat., minibar, balkon nebo terasa. DRSVS: viz DRS, výhled na moře. JSSV: viz DRSVS, prostornější, opticky oddělená obývací část. SU: viz DRS, oddělený obývací pokoj a ložnice. SUP: viz SU, v přízemí či v nižších patrech hotelu, výhled do zahrady.SUSV: viz SU, výhled na moře. 

Popis lokality ubytování

PlážSvětlá písečná pláž Playa Dorada s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu, přístup po schodech. Lehátka a slunečníky za poplatek.PolohaPřímo u pobřežní promenády na jihu ostrova v letovisku Playa Blanca. Centrum a jachetní přístav Marina Rubicon s četnými restauracemi, bary a kavárnami pouze několik minut chůze.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.