Princesa Yaiza

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Lanzarote, Playa Blanca
Název ubytování Princesa Yaiza
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 27 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze formou bufetu (hlavní, italská nebo mexická restaurace) nebo polopenze de luxe s možností večeří i v restauracích `a la carte (vybrané menu, nutná rezervace předem) a denně doplňovaným minibarem zdarma. U večeře vyžadováno formální oblečení.

Popis ubytování

Druh ubytováníDvoulůžkový pokoj, Juniorsuita, SuitaDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hotelu385 pokojů rozdělených do 2 částí oddělených silnicí a spojených hotelovým podchodem. Vstupní hala s recepcí, lobby bar, piano bar, 3 bufetové restaurace (italská, mexická a mezinárodní kuchyně), 4 restaurace `a la carte (japonská, italská, gourmet, španělská), 6 konferenčních sálů, kadeřnictví, obchůdky a butiky, snack bar, 2 bazény (mořská a sladká voda, 1 s možností klimatizace/vyhřívání), jacuzzi, terasa s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.Sportovní vyžitíZdarma: 2 tenisové kurty, stolní tenis, fitness, plážový volejbal, squashAktivity pro děti2 brouzdaliště v hlavní části (1 s možností klimatizace/vyhřívání). Hřiště a miniklub Kikoland (hřiště, brouzdaliště, baby klub, miniklub, junior klub, divadlo). Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).Popis pokojůDRS: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, trezor, TV/sat., minibar, balkon nebo terasa. DRSVS: viz DRS, výhled na moře. DRRES: viz DRS, pouze pro dospělé, v hlavní budově, snídaně v gourmet restauraci Isla de Lobos, denně okruh v thalassoterapetickém centru, sauna, turecké lázně. DRSVRES: viz DRRES, výhled na moře. JS: viz DRS, prostornější, opticky oddělený obývací prostor. JSSV: viz JS, výhled na moře. SU: viz DRS, oddělený obývací pokoj a ložnice. SUSV: viz SU, výhled na moře.

Popis lokality ubytování

PlážSvětlá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře Playa Dorada přímo u hotelu, přístup po schodech. Lehátka a slunečníky za poplatek.PolohaPřímo u pobřežní promenády na jihu ostrova v letovisku Playa Blanca. Centrum a jachetní přístav Marina Rubicon s četnými restauracemi, bary a kavárnami pouze několik minut chůze.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.