Reymar Playa

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Costa Brava, Malgrat de Mar
Název ubytování Reymar Playa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 9 361 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Reymar Playa je vzdálený cca 500 m od centra Malgrat de Mar - široký výběr kaváren, barů, restaurací a obchodů se suvenýry. Letiště v Barceloně je vzdáleno cca 70 km.

Pláž
Hotel Reymar Playa se nachází cca 150 m od široké písčito-oblázkové pláže. Hotel je od pláže oddělen promenádou (povolena silniční doprava), v blízkosti se nachází zastávka vlakové linky spojující pobřeží s Barcelonou. Plážová lehátka a slunečníky k dispozici za cenu cca 5 EUR/osoba. Hotel nezajišťuje plážové osušky.

Pokoje
Hotel Reymar Playa má 210 funkčně vybavených pokojů. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové (možnost 2 přistýlek), s vlastní koupelnou a WC (fén je součástí příslušenství). V každém pokoji je TV se satelitním příjmem (10 EUR záloha/pobyt), telefon, klimatizace (individuálně nastavitelná), trezor (za poplatek cca 20 EUR/týden + cca 10 EUR záloha) a balkón. Dětská postýlka pro dítě do 2 let zdarma. Pokoje typu Promo jsou o něco menší než standardní pokoje.

Vybavení
Recepce, 2 výtahy, klimatizovaná restaurace, bar, televizní místnost, bazén a dětské brouzdaliště (sladkovodní), bar u bazénu, sluneční terasa s lehátky zdarma, malé hřiště pro děti, mini klub, konferenční místnost, biliard, videohry, centrum turistických informací, parkování zdarma. Navíc možnost zapůjčení kol nebo aut. Hotel Reymar Playa nabízí také úschovnu zavazadel a sprchy, které lze využít po check-out.
Upozornění! Před a po sezóně může být část hotelových atrakcí nedostupná nebo časově a jinak omezená.

Strava
Snídaně (08:00-09:30) a večeře (13:00-21:00) - v tomto časovém rozmezí lze vstoupit do restaurace pouze jednou) podávané formou bufetu. Hotel Reymar Playa podává jídla španělské a mezinárodní kuchyně.

Sport a zábava
Sportovní centrum nacházející se naproti hotelu za poplatek. Zde lze využívat: fitness sály, mini-golf, tenisové a squashové kurty. V červnu, červenci a srpnu hotel Reymar Playa nabízí večerní zábavné programy, mimo jiné flamenco a diskotéky.

Internet
Wi-fi na recepci – zdarma při zakoupení drinku v baru, na pokojích a u bazénu za poplatek cca 3 EUR/den (20 EUR/týden), placená internetová stanoviště (cca 3 EUR/30 minut).

Místní kategorie
***

Náš názor
3* hotel se základním vybavením a velmi dobrou lokalitou v blízkosti pláže a nedaleko centra města. Hotel Reymar Playa doporučujeme všem, kteří chtějí za rozumnou cenu strávit dovolenou na pobřeží Costa del Maresme.

Jiné
www.hotelreymarplaya.com

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

JinéCOSTA BRAVA - obecné informace
 
Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit USA dolary. 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně. 

Vízum
Obyvatelé ČR mohou cestovat do Španělska s platným průkazem totožnosti nebo cestovním pasem.

Čas
Stejný jako v ČR.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr 1-1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Poštovní známka do evropských států stojí 0,65 EUR. Na mnoha místech se nachází poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Ceny telefonních karet se pohybují mezi 6-12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho operátora před odjezdem.  
 
Costa Brava
Nejznámější přímořský úsek Katalánska vděčí za svůj název neobvyklému pobřeží  - nepravidelné skalní útvary, zálivy s písečnými plážemi a smaragdově zbarvené moře. Turisty láká také hlavní město Katalánska - Barcelona - nádherné město plné památek. Je to zkrátka místo, kam se budete chtít vrátit, protože si zde zamilujete vše - kulturu, zábavu, pláže, slunce, moře, bulváry a architektonické památky, které jen tak někde nenajdete.
 
 
Turistická střediska na pobřeží Costa Brava
 
Tossa de Mar
Městečko nazývané modrým rájem je jedním z nejkrásnějších míst na pobřeží Costa Brava. Barevné lodě v přístavu, středověký hrad tyčící se nad zálivem, skalnaté pobřeží s malebnými uličkami vedoucími k pláži.

Lloret de Mar
Jedno z největších turistických letovisek na pobřeží Costa Brava, které nabízí různé atrakce pro lidi všech věkových kategorií. Zábavu zde naleznete kdykoliv během dne i v noci. Lokalita je směsicí turistického ruchu a staletí dějin. Mísí se zde hotely s elegantními rezidencemi a uličky starého města s obchody pro turisty.

Malgrat de Mar
Místo se nachází cca 60 km od Barcelony a je ideálním výletním zázemím. Krásná, dlouhá pláž, pobřežní promenáda s množstvím obchodů, barů a restaurací lákají ke strávení krásného dne na slunci. Ve večerních hodinách si můžete vychutnat procházku kolem staré části obce pocházející z patnáctého století, kde se udržela typická středomořská atmosféra. Nedaleko se nachází také zábavní park pro děti - Marineland.

Santa Susana
Letovisko téměř spojené s Malgrat de Mar je skvělým místem pro strávení aktivní dovolené. Nespočet vodních sportů, vynikající železniční spojení do Barcelony, široké písečné pláže, parky a náměstí s kavárnami a obchody - to je Santa Susana.

Calella
Resort s krásným starým městem plným úzkých uliček, rozkvetlých balkónů, kaváren, obchodů, restaurací a barů. Druhé nejoblíbenější letovisko po Lloret de Mar, kam se chodí mladí lidé bavit.
 
Odlety: Varšava, Katovice, Gdańsk a Poznaň. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky Rainbow Tours na letišti. Aktuální letový řád sledujte na: www.rozklady.r.pl.CenaZákladní cena zahrnuje: zpáteční dopravu letadlem, letištní poplatky, transfer letiště – hotel – letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocív hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa Standars (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: místní turistický poplatek (platí se přímo v hotelu), fakultativní výlety, jiné občerstvení než je uvedeno v popisu stravy u každého hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), kapesné.ProgramDen první
Sraz u stanoviště Rainbow Tours 2 hod před odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letový řád sledujte na r.pl\rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a výlety v okolí. 

Den poslední
Po snídani opuštění hotelu.  Doprava na letiště (přesný čas srazu uvede delegát Rainbow Tours na místě). Návrat do Polska.

Upozornění! V hotelech na území Katalánska je nutné uhradit lokální turistický poplatek cca 1,2 EUR/os./den.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.