Sandos Papagayo Beach Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Lanzarote, Playa Blanca
Název ubytování Sandos Papagayo Beach Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 24 100 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

PolohaNa jižním pobřeží ostrova, 40 km od letiště, v okrajové části letoviska Playa Blanca.Vybavení objektuHotel nabízí celkem 488 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve veřejných prostorech, 5 restaurací, 6 barů, diskotéka, televizní místnost, dětský klub (děti 4 – 12 let), kadeřnictví, prádelna, služba lékaře, obchod, půjčovna aut a parkoviště. V hotelové zahradě jsou 3 velké bazény pro dospělé se sladkou vodou (jeden v zimních měsících vyhřívaný), 2 dětské bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bar u bazénu. Pro celkovou relaxaci nabízí hotel SPA s tureckými lázněmi (termální bazén, 2 sauny, masáže, 3 jacuzzi, finská sauna). Zkušený tým animátorů zajišťuje denní i večerní programy pro děti i dospělé, k dispozici je volný vstup na diskotéku.Pokoj Superior(cca 40 m2) Základní vybavení je stejné jako ve dvoulůžkovém pokoji, navíc je zde rychlovarná konvice, žehlička a žehlící prkno (vše na vyžádání) a psací stůl. Za příplatek je možné objednat pokoj Superior s výhledem na moře.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby, 2 děti a 1 dítě do 2 let.Rodinný pokojPlatí pro období duben - říjen.
(cca 67 m2) Základní vybavení má shodné s dvoulůžkovém pokojem, je však prostornější, má dvoulůžkovou ložnici částečně oddělenou od obývacího prostoru se dvěma pohovkami.Minimální obsazenost – 2 dospělé osoby.
Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let nebo 2 dospělé osoby a 3 děti (včetně dětí do 2 let).Junior Suite(cca 83 m2) Základní vybavení má shodné s dvoulůžkovým pokojem, je větší. Ložnice je většinou oddělena od obývacího pokoje dveřmi, v obývací části integrovaný kuchyňský kout, v koupelně hydromasážní vana, 2 terasy s výhledem na moře. Klienti mají k dispozici služby Royal Elite (informace u pokoje Royal Elite).Minimální obsazenost – 2 dospělé osoby.
Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let nebo 2 dospělé osoby a 3 děti (včetně dětí do 2 let).SportTenisový kurt, víceúčelové hřiště, stolní tenis, posilovna, minigolf a kulečník.StravováníProgram all inclusive zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů v hotelových restauracích, lehké občerstvení, nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby během dne (do 24.00 hod.).ObchodyPoblíž hotelu je malé nákupní centrum a kavárna, přibližně 1 km od hotelu velký obchod s potravinami, větší možnost nákupů je v 3 km vzdáleném městečku Playa Blanca.PlážHotel leží přímo u přímořské promenády a malé kamenité pláže Playa las Coloradas. Nejkrásnější pláže ostrova Papagayo se žlutým pískem jsou cca 2 km od hotelu a na pláž Playa Dorada (v centru Playa Blanca) vozí hosty zdarma malý hotelový autobus.Internetové stránkywww.sandos.com

Popis lokality ubytování

PopisPlaya Blanca je větší letovisko na jihu ostrova vzdálené cca 40 km od letiště. V této oblasti naleznete několik menších pláží s černým pískem a oblázky a pláž se zlatavým pískem Playa Dorada. Autem nebo pěšky jsou zde dostupné i oblíbené pláže Papagayo, které bývají označovány za nejhezčí na ostrově. Protože se jedná o přírodní rezervaci a přírodní pláže nedotčené masovým turismem, nenajdete zde sprchy, lehátka ani slunečníky. Přímo v letovisku Playa Blanca byla vybudována malebná promenáda, která vede i přes přístav Marina Rubicón a nabízí mnoho restaurací, kaváren i obchůdků.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.