Seaside Palm Beach

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Gran Canaria, Maspalomas
Název ubytování Seaside Palm Beach
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 44 010 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně, minibufet (06.15 – 08.00 hod.) a bufet v zahradě (08.00 – 11.00 hod.). Možnost dokoupení večeře formou výběru z menu (3× týdně barbecue). U večeře vyžadováno formální oblečení.  

Popis ubytování

Druh ubytováníDvoulůžkový pokojDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hotelu328 pokojů, 7 pater, 3 výtahy, restaurace, restaurace `a la carte Orangerie, bar, video/TV místnost, butiky, kadeřnický a kosmetický salon, konferenční sál. Africký bar u bazénu, velký bazén (možnost klimatizace/vyhřívání) s palmovým ostrůvkem, bazén s mořskou vodou, terasy na slunění. Lehátka, matrace, slunečníky a osušky zdarma.  Sportovní vyžitíZdarma: fitness, stolní tenis, šipky, lukostřelba, zahradní šachy, volejbal. Za poplatek: tenisové hřiště s umělým osvětlením.  Aktivity pro dětiBrouzdaliště (možnost klimatizace/vyhřívání), hřiště, hlídání dětí za poplatek (na vyžádání), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).  Popis pokojůDROA: koupelna/WC (vysoušeč vlasů, župan), individuální klimatizace, minibar, telefon, TV/sat., trezor, balkon, 2.–3. patro, vstupní strana hotelu. DROB: viz DROA, 2.–5. patro, výhled směrem na moře, do zahrady nebo na bazén. DROC: viz DROB, 5.–7. patro.  

Popis lokality ubytování

Pláž7 km dlouhá písečná pláž Maspalomas v proslulé přírodní rezervaci písečných dun cca 150 m, lehátka a slunečníky za poplatek.  PolohaV rozsáhlé a udržované palmové zahradě cca 4 km od rušného letoviska Playa del Inglés (spojení linkovým autobusem, zastávka cca 500 m). Nákupní promenáda s kavárnami, restauracemi, bary a obchody pouze několik minut chůze. Nákupní centrum Varadero cca 800 m.  Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.