Silvestr 2016 - Madrid

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 14 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Prožijte Silvestr v srdci Španělska, v místě největších a nejbarevnějších oslav na Ibérickém poloostrově. Sídelní město španělského krále nabízí nepřeberné množství lákadel. Od jedinečné nabídky všech mezinárodních a regionálních gurmánských specialit, přes unikátní sbírky, jak starých mistrů v Muzeu Del Prado, tak i současných známých umělců v Muzeu královny Sofie. Letecký zájezd Silvestr 2016 v Madridu. Oslavte Silvestra v živoucím srdci Španělska. Poznejte město zamilovaných. Ochutnejte typické španělské jednohubky tapas. Vydejte se na výlet do historického města Toledo.To vše s naší průvodkyní.

Program zájezdu

1. den

 Odlet z Prahy do Madridu (s přestupem), transfer do hotelu a možnost návštěvy slavného parku Retiro. Za příplatek odlet z Vídně s přestupem, přílet do Madridu navečer, transfer na hotel. 

2. den

Polodenní pěší prohlídka Madridu s průvodcem (náměstí Plaza Mayor, brána Puerta del Sol, katedrála atd.): Individuální volno, které lze využít například k návštěvě slavné galerie El Prado. Fakultativně večeře v restauraci s ukázkou flamenka.

3. den

 Volné objevování Madridu s ochutnávkou typických španělských jednohubek tapas. Večeře a oslava konce roku s volnou konzumací nápojů (po zaplacení poplatku cca 120 EUR). 

4. den

 Možnost výletu do středověkého Toleda. Prohlídka historického centra města: katedrála, chrám sv. Tomáše, náměstí Zocodóver, možnost nákupu ozdobných předmětů z toledské oceli. Návrat na nocleh do Madridu. Pozn.: muzeum El Greco je 1. 1.a 2. 1. zavřeno.  5. den: Po poledni odlet zpět do Prahy nebo Vídně.

5. den

 Po poledni odlet zpět do Prahy nebo Vídně.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.