Silvestr v Barceloně

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Costa Brava, Barcelona
Název ubytování Silvestr v Barceloně
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 15 120 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ubytování
Rafael Badalona **** (Badalona/u Barcelony) nebo podobný - moderní hotel se nachází jen kousek od nákupní čtvrti Calle del Mar a starého města. V okolí hotelu se nachází Městské muzeum, kde lze objevit římské pozůstatky po starověké osadě Baetulo. Výhodná železniční síť umožňuje časté spojení s centrem Barcelony.
Upozornění! Možnost změny hotelu na jiný ****, který se nachází na okraji Barcelony.

Vybavení
Recepce, lobby, restaurace, bar a kavárna, konferenční centrum, fitness centrum (za poplatek), úschovna zavazadel.

Pokoje
142 komfortně zařízených pokojů pro dvě osoby (s možností přistýlky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), klimatizací, satelitním TV, mini barem (za poplatek), telefonem.

Strava
Snídaně jsou podávány formou bufetu.

Místní kategorie
****

Jiné
http://www.rafaelhoteles.com/en/rafaelhoteles-badalona/

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: přelet do Barcelony, letištní taxy, ubytování (3 noci), snídaně (3), transfery: hotel - letiště - hotel, turistický program (viz. níže), služby delegáta a pojištění TU Europa (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených atrakcí, služby místních průvodců, spropitné za služby (celkem cca 110 EUR, povinný poplatek na místě); výlet do Montserratu (je realizován v závislosti na letovém řádu), další jídla, nápoje k jídlu, silvestrovskou večeři (za příplatek), přejezdy městskou hromadnou dopravou, pobytovou taxu cca 5 EUR za pobyt (povinný poplatek na místě v hotelu) a jiné výše neuvedené výdaje.

SILVESTROVSKÁ VEČEŘE (za příplatek)
Je organizována v restauraci v blízkosti centra města. V ceně je zahrnuta slavnostní večeře, předkrmy, 2 hlavní jídla a dezert; káva, čaj a minerální voda nebo víno ​​(půl litru na osobu); ostatní nápoje za příplatek. Mechanická hudba a místo k tanci. O půlnoci sklenka sektu a teplé občerstvení.
Upozornění! Návrat do hotelu na vlastní náklady.ProgramMuzeum Salvadora Dalího ve Figueres! • Ohromující Gaudího stavby! • Las Ramblas v Barceloně • Zábava v centru Barcelony • Plaza Catalunya a Plaza de España

Den 1 - 30. 12.
Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště Rainbow Tours se nachází v zóně "Biura Podróży", mezi zónou letiště B a C. Odlet do Barcelony. Aktuální letové řády sledujte na: r.pl/rozklady. Po příletu transfer do hotelu, ubytování. Po krátkém odpočinku (pro zájemce, pokud bude čas - v závislosti na hodinách přeletů) odjezd městskou hromadnou dopravou do centra Barcelony - procházka slavnostně osvětleným městem.

Den 2 - 31. 12.
Po snídani výlet do Girony, hlavního města stejnojmenné provincie. Návštěva největší jednolodní gotické katedrály na světě a nádherné středověké židovské čtvrti. Následně přejezd do nedalekého Figueres, kde se nachází jediné muzeum svého druhu - divadlo - španělského surrealisty Salvadora Dalího, s největší sbírkou jeho děl na světě. Večer návrat do hotelu. Následně silvestrovská večeře v restauraci v blízkosti centra Barcelony pro ty, kteří si připlatili tuto nabídku (návrat do hotelu na vlastní náklady). Klientům, kteří si nedokoupili silvestrovskou večeři, doporučujeme oslavy příchodu Nového roku na Plaza de España nebo Plaza de Catalunya nebo v jedné z barcelonských hospod (přejezdy na vlastní náklady).

Den 3 - 1. 1.
Po pozdní snídani doporučujeme celodenní prohlídku Barcelony, hlavního města Katalánska. Přestože má Barcelona své staré město Ciutat Vella, hlavně ji proslavila téměř stoletá díla architekta Antonia Gaudího. Uvidíme nikdy nedokončenou katedrálu Sagrada Familia (v níž byl Gaudí pohřben) a Casa Mila - slavný dům se zvlněnou fasádou. Uvidíme také: park Montjuic s olympijskou vesnicí, katedrálu sv. Eulálie a gotické staré město. (Všechny objekty si prohlédneme zvenčí). Projdeme se nejkrásnější ulicí Barcelony - promenádou Las Ramblas. Návrat do hotelu (přejezdy městskou hromadnou dopravou).

Den 4 - 2. 1.
Po snídani vystěhování a volný čas. Transfer na letiště v Barceloně nebo (v závislosti na letovém řádu) možnost samostatného prozkoumávání města; zájemcům doporučujeme také fakultativní výlet do Montserratu - nejposvátnějšího místa v Katalánsku - návštěva benediktinského kláštera se slavnou sochou Černé Madony (cena výletu závisí na počtu zájemců: od 30 do 40 EUR, minimální počet osob, při němž bude výlet realizován je 15).
Pro ty, kteří se rozhodnou pro samostatné prozkoumávání města: transfer z hotelu na letiště. Pro ty, kdo se rozhodnou pro fakultativní výlet do Montserratu - výlet je spojen s transferem na letiště. Odjezd do Montserratu brzy ráno.
Odlet z Barcelony a přílet do Varšavy nebo do Katovic.

Upozornění k programu
- Pořadí jednotlivých bodů programu může být změněno či zrušeno.
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.
- Popisy fakultativních výletů uvedené v nabídce jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních atrakcí s jejich  aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů/rezidentů.Tip z okolí
Pohádkový park Güell, důkaz osobitého stylu Gaudího a místo nejokázalejšího pohledu na Barcelonu Park Güell, plný originálních staveb jednoho z největších umělců své doby - geniálního architekta Antoni Gaudího - se jednoznačně řadí mezi nejnavštěvovanější a nejpopulárnější lokality Barcelony a na horu Turó del Carmel, kde se nachází, míří denně tisíce turistů.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.