Sol La Palma

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, La Palma, Puerto Naos
Název ubytování Sol La Palma
Typ ubytování Apartmá Hotel Studio
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 24 860 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

DR/DRSV: snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeře formou bufetu. AP/APLV/APSV: bez stravování, možnost dokoupení snídaně nebo polopenze.

Popis ubytování

Druh ubytováníApartmá, Dvoulůžkový pokoj, StudioDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hotelu470 pokojů, hlavní a několik vedlejších budov, vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, bar, kavárna, obchody se suvenýry, minimarket, konferenční centrum a nudistická terasa (vstup od 16 let). V zahradě 2 bazény (1 s možností klimatizace/vyhřívání), 2 bary u bazénů, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci (výměna za poplatek).Sportovní vyžitíZdarma: fitness (vstup od 16 let), minigolf a stolní tenis. Za poplatek: tenis (tvrdý povrch).Aktivity pro dětiBrouzdaliště a hřiště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).Popis pokojůDR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, trezor za poplatek, minibar a balkon. DRSV: viz DR, výhled na moře. AP: viz DR, oddělená ložnice, obývací pokoj (pohovka) a kuchyňský kout (mikrovlnná trouba). Odpovídá kategorii ***. APSV: viz AP, výhled na moře.

Popis lokality ubytování

PlážTmavá přírodní vulkanická pláž přímo u hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.PolohaPřímo u pobřežní promenády vedoucí do centra Puerto Naos (cca 600 m) s nákupními a zábavními možnostmi.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.