Španělsko – Andalusie

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Španělsko, Andalusie
Název ubytování Griego Mar
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 21 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pobytově-poznávací letecký zájezd za nejkrásnějšími místy Španělska do oblasti Andalusie. Z jednoho místa - překrásného Torremolinos na Costa del Sol - navštívíme hvězdicovitě jedno z nejkrásnějších měst světa - Sevillu - včetně třetí největší katedrály Evropy, dále Córdobu s kouzelnými uličkami a dvorky (pátii) a především světoznámou mešitou; dále starověký komplex paláců a pevností maurských panovníků - Alhambru v Granadě a mimo-jiné i jedinečný Gibraltar se svojí Tarikovou skálou.

Popis ubytování

Ubytování:7x ubytování v hotelu**** (2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením; součástí vybavení hotelu je venkovní bazén) s polopenzí formou bufetu. NÁPOJE BĚHEM VEČEŘÍ V CENĚ ZÁJEZDU (pivo, víno, nealko)!!!!Cena zahrnuje:CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:
- letenku Praha - Málaga - Praha, letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo
- dopravu klimatizovaným autokarem
- 7x ubytování v hotelu**** (2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, TV a vlastním sociálním zařízením; součástí vybavení hotelu je venkovní bazén; připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi)
- 7x polopenzi (bufet) včetně nápoje (pivo, víno, nealko)
- služby průvodce
- pojištění CK proti úpadku
CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:
- komplexní pojištění 34,- Kč/os./den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění stornopoplatku do 25.000,- Kč/os.)
- doporučená částka na vstupné: cca 105 €/os. + lodní výlet Tanger cca 70 €/os.
SLEVY A PŘÍPLATKY:
- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 31.1.2018) = -700,- Kč/os.
- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 28.2.2018) = -500,- Kč/os.
- komplexní pojištění = 306,- Kč/os.
- 1-lůžkový pokoj = 3.700,- Kč
Podrobnosti k zájezdu naleznete zde : http://andalusie.name/
Předpokládané časy letů:
QS1152 PRG-AGP 18.05 - 21.30
QS1153 AGP-PRG 22.15 - 01.30

Program zájezdu

1. den: přílet, TORREMOLINOS

Odlet z Prahy do Málagy ve večerních hodinách. Transfer na ubytování do letoviska TORREMOLINOS (cca 15 min.) s krásnými písečnými plážemi a nepřebernými možnostmi denní i noční zábavy.

2. den: CÓRDOBA

Prohlídka starobylé CÓRDOBY s jedinečnou maurskou mešitou (plocha 23 000 m2), do které byla vystavěna křesťanská katedrála. Procházka krásnými zahradami Alcázaru a úzkými uličkami na bílo natřené židovské čtvrti. Návrat na ubytování.

3. den: Ronda, GIBRALTAR

Cesta pohořím Serranía de Ronda do "bílého" města RONDA (www.turismoderonda.es GIBRALTARU, britského území s pevností střežící průliv mezi Evropou a Afrikou. Návrat na ubytování.

4. den: volný den u moře, fakultativně výlet do marockého TANGERU

Volný den. Odpočinek u moře. Fakultativně možnost lodního výletu z Tarify do marockého TANGERU. Nocleh.

5. den: SEVILLA - Giralda, Alcázar, Judería

Návštěva SEVILLY, města zvaného pro svoji krásu " perla Andalusie". Symbolem Sevilly je minaret bývalé mešity - Giralda, odkud je krásný pohled na město. Prohlídka Alcázaru, někdejší rezidence emírů a katedrály, typické židovské čtvrti Judería a dalších památek. Návrat na ubytování.

6. den: GRANADA - Alhambra

Prohlídka GRANADY, jednoho z nejkrásnějších měst světa ležícího v úrodném údolí Vega se zasněženými vrcholky Sierry Nevady v pozadí. Na granadském kopci Sabika stojí palácový komplex maurských staveb Alhambra včetně královského sídla dynastie Nasridů a úchvatných zahrad paláce Generalife. Návrat na ubytování.

7. den: volný den u moře

Odpočinek u moře v místě pobytu (krokodýlí park - 15,50 €/dosp. os.; senioři nad 65 let: 13 € - www.crocodile-park.com www.telefericobenalmadena.com

8. den: MÁLAGA, odlet

Dopoledne odpočinek u moře nebo hotelového bazénu. Prohlídka MÁLAGY s hradem a pevností Alcazaba, katedrálou, římským divadlem a dalšími památkami. Večer transfer na letiště.

9. den: přílet v 1:30 hod.

Přílet do Prahy v 1:30 hod. ráno. Pořadí jednotlivých dní se může měnit.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Na jihu Španělska se pyšní městečkem postaveným pod skalním převisem Ačkoliv má andaluské město Setenil de las Bodegas pouhé tři tisíce obyvatel, je v hledáčku mnoha zvědavých turistů. Aby ne, vždyť je ukryté pod obrovským skalním útvarem, který řadě tamních domečků nahrazuje střechu.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.